Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hogyan képzelitek el...

Ti hogyan képzelitek el Leiner Laurától a Bexi sorozat 3. részét?

Figyelt kérdés
Valaki hosszasan letudna irni? Szerinted megbocsajt Anti Bekának? Gerivel mi lesz? Es Markkal meg Bexivel?

2015. ápr. 27. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia :) szerintem Anti hamar megbocsát Bekinek.Gerivel meg már jól el kéne beszélgetni, szerintem tisztázzák a sajtóval a dolgokat előbb-utóbb. Márk és Bexi remélem minél hamarabb összejönnek mert nagyon cukik lennének. :)
2015. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem Márk és Beki nem fognak hamar összejönni, mert Beki elmenekül az apjához (ugye ez volt a Hullócsillag végen) meg ugye ezáltal lesz izgalmas az egész. Anti kerdéses, mert bár nem Beka hibaja volt az egész, sokaig fog haragudni rá. Gerivel pedig szerintem hatalmas botrány les, gondolom beválogatják a Pop/rock-ba és kezdődik minden előröl.
2015. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugye Beki elmegy az apjához,és nem fogadja el a Pop/Rock meghívását viszont szerintem a tehetségkutatót vagy mit elbénázza.Remélem,h Aszádékat sikerül felfedezni.
2015. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!