Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet vegyek?

Milyen könyvet vegyek?

Figyelt kérdés
Húsvét alkalmából gondoltam meglepem magamat egy új könnyvel, de nem tudom mit vegyek. Tudnátok ajánlani valamit ami megéri az árát?( A műfaj teljesen mindegy, a lényeg hogy izgalmas legyen)

2016. márc. 19. 16:47
 1/3 V.Tina ***** válasza:

Tudom ajánlani az Emma meg én mindkét részét Sheila Hocken-től, ez egy kutyás könyv. Nem kalandregény, ez egy vak lányról szól, és tökéletesen leírja, hogy mennyire szörnyű lehet nem látni, és hogy a műtéte után mennyire megváltozott minden.


Jennifer Blake - Aranyláz. Izgalmas, felnőtteknek való, én imádtam :)


Philip Pullman - Rubin és füst. Nagyon jó a sztori, rejtélyes, izgi, és nagyon rövid :/ :D Ennek a könyvnek folytatása is van, asszem 4 részes maga a sorozat, nagyon jó könyvek.


Maros Edit - Hűvösvölgyi suli. Hasonlít a Szent Johanna Gimire, több része is van, én csak az 1. és az 5. részét tudtam megvenni és elolvasni sajnos :(


Most csak ennyi jutott eszembe :D

2016. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Robert Holdstock: Mitágó–erdő
2016. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jövő héten jelenik meg a Lelkek könyvtára.

Én most erre várok :)

2016. márc. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!