Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Loraine Boettner könyvei le...

Loraine Boettner könyvei le vannak fordítva magyarra?

Figyelt kérdés
Pontosan a Római katolicizmus című könyve érdekelne. Már mindenhol bekerestem a neten, de sehol sem találtam...egyetlen egy könyvesboltban sincs, legalábbis én nem láttam. Valakinek esetleg meg van? Honnan tudnám megszerezni? Antikváriumok? Libri, Bookline, Alexandra...sehol semmi. Vagy annyira durva a könyv a katolikus vallással szemben, hogy le sem fordították angolról?

2015. dec. 4. 23:30
 1/3 anonim válasza:

Ha a gugli nem dobott ki magyar nyelvű találatot, akkor nincs lefordítva. Ha le lenne, akkor a kiadó ezerrel reklámozná, és online is árusítaná, hiszen el akarná adni.


Az, meg hogy mit szólnak a katolikusok, az a kutyát nem érdekli. Lesz-e profit rajta, ha kiadják magyarul vagy nem.


Valószínűleg a kiadók ki sem tudják kifizetni a szerzői jogokat, ezért nincs magyar fordítás.

2015. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valaki egyszer írta, hogy van hangoskönyvben...de úgy sem találtam fent. És az elvileg magyar.
2015. dec. 5. 14:37
 3/3 anonim válasza:
Lehet, hogy valami kalózkiadás, azért nem reklámozzák nyilvánosan :)
2015. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!