Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki lenne olyan draga, es...

Valaki lenne olyan draga, es leirna azt a reszt az Illuziobol mikor Mark leuti Gerit?

Figyelt kérdés
Elore is koszi :))

2015. nov. 23. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Cut out these 3 optical illusions and use them as bookmarks. You could laminate the bookmarks to protect them. If you do not have a laminator, you can sandwich the bookmarks between two pieces of clear strapping tape. Trim the edges of the tape and you will have a strong bookmark.

The top and bottom bookmarks demonstrate the blind spot. Do you see a triangle in the middle bookmark? Is it really there? For more information about these illusions, go to the vision page.

2015. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat...oke. Mar nem azert,de nem veletlenul rakom oda a kulcsszavakat:Leiner Laura, Bexi...h mar ilyet valaszolsz, akkor meg legalabb magyarul irnad -.-"
2015. nov. 25. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

...

Amikor a ledfalon megjelent a Pop/Rock főpróbája, hogy elterelje a stúdióban ülő nézők figyelmét. A már jól ismert színpadon Geri állt a mikrofonállvány előtt, és tátogott. Vagyis énekelt, de a kivetítőnkön még nem volt hang. Néztem, ahogy kockás ingben, farmerben és Converse-ben áll a Pop/Rock színpadán, mögötte a kivetítőn a holnaptól élő SMS-száma fut, majd földbe gyökerezett a lábam. Mert a következő pillanatban megkaptuk a hangot, és ez volt az a pillanat, amikor mindenki, de mindenki odakapta a fejét a ledfal irányába, a ringben agyonvert menedzserek azonnal abbahagyták egymás ütlegelését, és véres arccal, feldagadt szemmel meredtek a kijelzőre. A közönség soraiban Anti a szája elé kapta kezét, Evelin elkerekedett szemmel nézett, Aszádék idegesen megfeszültek, én pedig. Én pedig pislogás nélkül bámultam az előadást.

-"Itt várok, fogalmam sincs, hol lehetsz. Már meg elfelejtettél. Ha hallod ezt a számot, remélem, eszedbe jut, hogy pont háromnegyed órát késtél!"-énekelte Geri a főpróbán azt a számot, amit az első élő adásra választott. Én pedig nem tudtam megszólalni a döbbenettől. Az elsőtől. Mert amikor Geri befejezte a számot, fejét a közeli kamera felé fordította, és...És kacsintott egyet.

A stúdióban lévő összes ember egy emberenként szisszent fel, realizálva, hogy Geri lenyúlja Márk szokását, ami annyira bejött neki a műsorban, én pedig hirtelen lassítottan láttam mindent. Azt, ahogyan a fejemet Már felé fordítom, aki ellép mellőlem, és egyenesen a kijárat felé indul, én pedig hiába kapok utána, nem érem el. Körte artikulálatlan üvöltése, ahogyan azt kiabálja nekem, hogy "Állítsd meg, gyerek!", miközben nem tud mozogni az összevérezett szumójelmezében, és idegesen tépi magáról. Aszádék, ahogyan egyszerre rohannak Márk után. Evelin, aki sokkot kapott a döbbenettől. Anti a nézőtéren, aki felpattan, hogy ő is meginduljon. És én. Ahogyan ott állok, teljesen leblokkolva, az óriási ledet nézve, kiszáradt szájjal és üveges tekintettel, teljesen legyva, arra várva, hogy mi fog történni.

A ledfalon Geri még a színpadon volt, és a technikus instrukcióit halgatta, amikor oldalról Nagy Márk berohant a képbe, és szó szerint letarolta balról. Mindkét fiú elvágódott, Márk azonban kitudta használni Geri meglepettségét, és felülkerekedett rajta, majd egy óriásit bevert neki, amitől Geri feje hátracsuklott, és kiterült a színpadon, majd mielőtt elvették tőlünk a képet, csak annyit láttunk, hogy Márk arcán megállás nélkül villognak a vakuk. Mert a főpróba nézőtere tele volt újságírókkal. A fejemhez kaptam, és a döbbenettől szóhoz sem jutva néztem az idő közben elsötétült ledfalat, de amíg körülöttem rohangálni és ordítozni kezdett, én csak egy dologra tudtam gondolni. Hogy Márk ezt miért tette? Miattam, vagy saját maga miatt?


Folytatása koövetkezik...

2015. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!