Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a véleményetek Nagy...

Gigi nem Radics :D kérdése:

Nektek mi a véleményetek Nagy Márkról és Bexiről?

Figyelt kérdés
ez a két szereplő Leiner Laura Késtél és Hullócsillag című könyvében van.(és valószínű, hogy a harmadik részében is benne lesz)

2015. aug. 15. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak a hullócsillagot olvastam asszem, aminek rózsaszín gitár van a borítóján. Annyira nem jó könyv, viszont vannak érdekes elképzelések benne. Kicsit egoista Márk és tipikus tini regény. A késtél-t is elakarom olvasni, abba több szerepe van, ha jól tudom.
2015. aug. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én imádtam. 10 napja került a kezembe a késtel. Azóta 8szor elolvastam. Hullocsillagot is el fogom olvasni!
2015. aug. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt elolvastam és imádtam. Bár néhol már kicsit elegem lett Márk önimádatából.
2015. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Eddig meg csak a Kestel es a Hullocsillag alapjan tudok velemenyt mondani de eddig nagyon szeretem mindeket szereplot:)

Beki: sokkal erosebb karakter mint pl anno a SZJG-ben Reni volt. Igaz o is sir es neha osszeomlik, de nem azert mert a kiszemeltje nem nezett eppen ra vagy nem koszont, hanem mert ezrek oltjak szet a neten, tesznek kifogast a hajara, a stilusara es szarozzak le az enekhangjat es ezeket eleg nehez elviselni egy 17 eves lanynak. Raadasul nagyon sok mindenen ment keresztul, es ezek utan is normalis, hiszen 17 evesen ilyen hirtelen nepszerunek lenni nagyon nehez, a valo eletbe ebbe a szituacioban sokan beleorulnenek. Ugyanakkor Beki nagyon is megbecsuli es szereti azokat, akik mellette alltak es tudja, hogy szamithat rajuk es nelkuluk nem birna ezt a hajtas ez nagyon szimpatikus benne, hogy ennyire halas nekik. Tetszik, hogy tipikus 17 eves aki nutellat eszik es sorozatot nez es mindene a telefonja. Ezert imadom a szemelyiseget, hogy Laura olyan valosan "formalta meg". Az elejen ez a "nem lat a szerelemtol" tinilany, mivel azok utan amiket Geri tett meg mindig o a legboldogabb ember amikor az a szemetlada beszelget vele:D

Es a legfontosabb dolog amiert a legjobban szeretem: nem omlik azonnal a fiuk karjaiba! Maganak mar bevallja, de Marknak egy teljesen nemtorodom, kicsit flegmas kepet probalja mutatni, me akkor is ha a fiu atlat rajta. De legalabb probalkozik:D Es tenyleg ezt nagyon szeretem benne, hogy nem omlik rogton a karjaba, nem nyaladzik egy fiu utan sem.

2015. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!