Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura: Késtél Szerintet...

Leiner Laura: Késtél Szerintetek Bexi összejön Márkkal, vagy esetleg Gerivel jön újra össze? Mit gondoltok Márkról?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én imádom Márkot nagyon remélem hogy vele jön össze,de ha laura csavarosra írta akkor gerivel jön össze és majd a későbbikötetekben Márkkal...(azért nagyon remélem,hogy Márkkal olyan aranyosak lennének) #márkcsintás
2014. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Sziaa. Én valahogy ugy kepzelem el hogy Gerivel jon majd össze es Mark feltekeny lesz vagy barmi,Geri atbassza,de a vegen Beka is belatja hogy Mark tetszik neki.
2014. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Én imádom Márkot! ;DD Amúgy én is elég hülye vagyok, mint Bexi, mert én Geriért is odavoltam, pedig láthatóan egy paraszt (legalábbis eddig elég gáz, meg sokan azt mondják):D Szerintem is úgy lesz, ahogy az előző válaszoló írta.

Mellesleg én Fogd Be Aszádékat is nagyon csíptem, de velük biztos nem jön össze xDDDDDD

2014. nov. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán összejöhet Márkkal, de Gerivel is összejöhet (bár inkább Márk). Márkcsintás
2014. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
22%
Szerintem ùgy lesz ,hogy Bexi próbál összejönni Gerivel ,de sehogy nem sikerül mert mindig lekèsi a randikat ès Márkkal fog foglalkozni ha elmennek Londoba . Aztán lehet, hogy fèltekennyè akarja tenni Márkkal Gerit ,de ezt Márk èszre veszi s nagyon megbántódik miatta ,de aztán Beka rájön, hogy igazából Márkot szereti ès momdjuk ìr neki egy dalt amit majd felènekel a Tv-ben.
2015. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Máááárk a best! :) Szerintem nem csak 2 részes lesz az a sorozat (vagyis remélem) Gerit is birom bár biztos vagyok benne, hogy meg fogom gyűlölni a későbbiekben :D Az biztos, hogy Laura megint alkotott és nem is fogunk benne csalódni. ;)
2015. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kissliza01 válasza:
Márk nagy hatással van Bexire, de szerintem Geri lesz a befutó. Egyrészt mert nem volt köztük lezárás, csak szétmentek és szerintem mindketten ugyanúgy éreznek mint régen. Márk pedig túl más, más világban él. Ami szórakoztató, jópofa és szerethető, de Bexinek egy komolyabb srácra lenne szüksége.
2015. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Laura 5 részesre tervezi a Bexi-sorozatot
2015. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben kirángatnám Gerit a könyvből,és addig ütném még mozog! (aki olvasta az Illúziót az érti miért)Nagy Márknak pedig drukkolok,mert nagyon cucli és SPOILER összejöttek,kb 15 percre SPOILER VÉGE #márker4ever
2015. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
De [[SPOILER ]] mieeeeeeeeeeert szakitanak a 4. reszben???? en ezt nemertem:(( Markhoz valo Beka..Gerit meg en is szetvertem volna Mark helyeben...
2015. dec. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!