Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Cassandra...

Mi a véleményetek Cassandra Clare a Csontváros című könyvről?

Figyelt kérdés
Most olvasom a végét, kíváncsi vagyok más véleményére is :)

2015. nov. 2. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de inkább a fiatalabb tiniknek való. Viszont egy egyszerű, könnyű olvasmánynak megfelel.
2015. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :)
2015. nov. 2. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Borzalmas. Egyszerűen értékelhetetlen, semmi jó nincs benne. Az írás technikailag botrányos, a karaktereket a Harry Potterből lopta az írónő , de természetesen teljesen életszerűtlenné és idegesítővé tette őket. A párbeszédek nevetségesek. Tele van instant szerelemmel. Igénytelen vacak az egész, fel nem tudom fogni, hogy mennyire rossz ízlés kell az élvezetéhez.
2015. nov. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Az a baj, hogy akik ezeket a mocskokat olvassák, azok nagy része még soha nem olvasott jó könyvet csak a többi hasonló szemetet. Így tényleg tetszik nekik és azt hiszik, hogy jó. Ezen kívűl az olvasói kilencvenöt százaléka tinilány és nő, aki igazából a szerelem miatt olvassa őket. A modern kor Romana magazinjai.
2015. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van benne igazság!
2015. nov. 3. 14:31
 6/8 #Nikii ***** válasza:

Nekem tetszett bár a film elég gyatra lett

De én is inkább fiatalabbaknak ajánlom

2015. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gallits Gábor Csaba válasza:
54%

Sziasztok!


Én 28 éves fiú vagyok és nekem nagyon tetszett,a filmet még nem láttam,lehet megnézem,de az is lehet hogy nem,még nem döntöttem el,de nekem tetszik a történet és a benne szereplő karakterek is,én nemrégen fejeztem be Cassandra Clare Bukott Angyalok városa című könyvét és az előtte lévő két könyv a Hamuváros és az Üvegváros sokkal jobban tetszett nekem,mint az eddig olvasott utolsó könyve,de szerintem jónak nevezhető és pozitívan is értékelhető olvasmány.

2015. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az első könyv tényleg nem a legjobb, de szerintem ahogy haladt a történet egyre izgalmasabb lett. A pokoli szerkezetek meg a többi "kiegészítő" könyv is tetszett, én már várom a következőket, mert a végére tényleg érdekes könyv lett.
2016. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!