Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy női karakternek szeretnék...

Egy női karakternek szeretnék megfelelő nevet találni?

Figyelt kérdés

Boszorkány az illető, és ötletekre lenne szükségem. Igazából a hosszabb, becézhető angolos nevek tetszenek, illetve az passzolna ehhez a karakterhez. Kívül ridegnek mutatja magát, de aki ismeri, tudja igazából milyen érzékeny. Amik eddig tetszettek, a Cassandra/Cass,Emmaline/Emma, Amelia/Am, Annalee/Ann...Hasonlóakat szeretnék kérni. Ó, és a véleményetek is érdekelne, meg az, hogy ezekhez a nevekhez, vagy az általatok találtakhoz milyen vezetéknevet - szintén angolt - tudnátok elképzelni.

Nagyon köszönöm a segítséget!



2015. aug. 27. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A Cass az tetszik, de Pen/penelope, Doroty/Dory, Nency Nimphadora? Rengeteg név van, én keresnék egy hangzatos nevet, ami ritka, családra épül és egy háttértörténetet a családnak. Nem muszáj Amcsinak lenni, ha mondjuk más országból származó boszi, akinek a családja 150 éve él Amcsiba pl.
2015. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Veronica ugrott be elsőre. Bár becézni annyira nem lehet. Talán még a Victoria és a Virendra tetszik. Amiket írtál, szerintem erőltetettek kicsit, egyedül az Amelia ami mondjuk, hogy jó.
2015. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem sietem el a dolgot, még mindenképpen fogok keresgélni, ezeket is a neten találtam, csak mások véleményére is kíváncsi vagyok. Köszönöm :)
2015. aug. 28. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Venom, Falicity, Tristany, Diandra, Carnivol
2015. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!