Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem, a korosztályom...

Tudnátok nekem, a korosztályomnak megfelelő könyveket javasolni?

Figyelt kérdés

Hamarosan kiolvasom a Szent Johanna Gimit, és érdekelne a véleményetek, milyen könyvet ajánltok.Én szeretem a fantasy, vagy akár a valóságról szóló könyveket, de egy kicsit komolyabb műfajjal szeretnék megismerkedni.

U.I.:Korosztályom:12 leszek agusztusban.(Idén.)



2015. máj. 9. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Ha maradnál ebben a naplóregényes-stílusban: Nathalie Somers - Lányok regénye (többrészes)

Esetleg egy kis fantasyra vágynál: Mats Strandberg, Sara B. Elfgren - Engelfors trilógia

Vagy ha maradnál (többnyire) a valóságban: Vidra Gabriella - A Tudás könyvei (többrészes)

Nekem mindegyik nagyon tetszett :)

2015. máj. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!^^
2015. máj. 9. 21:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Az Engelsfors-trilógia az egyik kedvencem, csak ajánlani tudom:)

Vörös pöttyösek jöhetnek? Mert akkor pl a Vihartáncost, a Maximum Ride-ot, a Legend-et, az Oksa Pollockot, A tigris átka sorozatot mondanám.

Remélem valamelyik tetszeni fog!

2015. máj. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi, igyekszem összeállítani ezekből egy top 10 listát.:P
2015. máj. 9. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:

Thomas Brezina: Fiúk kizárva

Peter Freund: Laura

én mindegyiket a te korodban olvastam és nagyon szerettem őket

De ha hasonlót szeretnél az SZJG-hez, akkor Meg Cabot: Neveletlen hercegnő naplója

2015. máj. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Megg Cabbot összes könyve lehet, ami ifjúsági, a Laura is, meg én ajánlanám Jonathan Stroud Bartimaeus trilógiáját, az örök klasszikus, Harry Pottert, a 39 kulcs sorozat is nagyon jó. Ha meg még gimist akarsz olvasni, akkor ott a DAC, vagy a Hűvösvölgyi Suli, vagy a Nyitótánc. Szinte mindet a te korodban olvastam, kivéve az utóbbi hármat. Remélem segítettem
2015. máj. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jacqueline wilson könyvei nekem akkoriban nagyon tetszettek.
2015. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!^^
2015. máj. 10. 13:44
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én legjobban a Harry Pottert tudnám ajánlani. Kb 11 évesen olvastam én is, és imádom, hatalmas kedvencem. Az Engelsfors trilógiát is nagyon szeretem, de szerintem lehet, hogy kicsit sok lenne egy 11 évesnek...de ha megtetszik Neked a történet, akkor nyugodtan olvasd el, szintén az egyik kedvenc könyvem. :)

Igazából már nem nagyon emlékszem, hogy melyek azok a könyvek, amiket ennyi idősen szerettem, de a Harry Pottert mindenféleképpen olvasd el, mert kihagyhatatlan.

2015. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 JinxStop ***** válasza:
100%
Ha egy kicsit komolyabb könyveket szeretnél olvasni, akkor a helyedben én elolvasnám az Abigélt. A főszereplő csak 3 évvel idősebb nálad, úgyhogy szerintem jól érthető lenne, és nagyon érdekesen van megírva a személyiségének a fejlődése meg minden más is. :))
2015. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!