Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Trónok harca könyv ugyanolya...

A Trónok harca könyv ugyanolyan perverz mint a sorozat?

Figyelt kérdés
Csak mert azon gondolkodom hogy elolvasom a Tűz és Jég dala trilógiát, de ha a könyvekben is szexuális baromságok vannak, akkor gyorsan leteszek a tervemről! :(

2015. aug. 20. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is, nem trilógia, hanem jelenleg öt kötetes könyvsorozat. (Trónok harca, Királyok csatája, Kardok vihara, Varjak lakomája, Sárkányok tánca) Ezen kívül -valószínűleg - még három kötet fog megjelenni, ám senki nem tudja, hogy mikor is. Másodszor: eléggé perverz, de nem erről szól az egész, szerintem nyugodtan elolvashatod. :D
2015. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem trilógia, mert 7 könyv van tervezve, amiből eddig 5 jelent meg.

A könyvben is vannak erotikus részek, de a sorozatban azokat túlzásba viszik és többet raknak bele.

2015. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Rendben akkor könyvsorozat. De akkor is ha nem az egész erről szól, nem szeretnék arról olvasni hogy hogyan b*sszák egymást.
2015. aug. 20. 18:08
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg túl sok erotikus jelenettel rakták tele a filmsorozatot, de csak amiatt, mert a könyvbeli hosszú és kissé elnyújtott monológokat így tudták érdekessé tenni. Ezek nélkül a sorozat nem lenne annyira "izgalmas". Tényleg nem csak arról szólnak a könyvek, hogy ott töcskölnek össze-vissza, szóval tényleg érdemes elolvasni.
2015. aug. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké kipróbálom az első részt de ha túl luvnyásnak találom akkor előbb olvasom el a kincskereső kisködmönt mint a többi részt
2015. aug. 20. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
Van benne, de max 1 fél oldal ami leírás, de van, hogy csak pár mondat. És azért néha kicsit ködösebb a megfogalmazás is. Szerintem mindenképp érdemes elolvasni ennek ellenére is, sokkal több minden van azért benne:)
2015. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 claypool válasza:
37%
Először olvass inkább Gárdonyit, Jókait, könnyítésképp esetleg Tolkien-t. Ott nincs annyi...
2015. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mindet olvastam
2015. aug. 21. 16:42
 9/13 anonim ***** válasza:
A trónok harca könyvekben átlagos mennyiségű szexjelenet van. Egyáltalán nincs túlzásba véve, mint a sorozatban, ami kb már csak arról szól, hogy: "miként tudnánk még jobban megbotránkoztatni a népet.".
2015. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát, nem tudom mit értesz "átlagos mennyiség" alatt, de a legtöbb könyvben amit olvastam egyáltalán nincs.és mielőtt írnád, nem gyerekkönyvek.
2015. aug. 22. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!