Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet olvastok most?...

Milyen könyvet olvastok most? Röviden miről szól?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 11:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Heló!


Többet is, az egyik A gumiember. Egy, különböző szerek miatt már többször kórházjárta emberről szól, aki személyazonosságok hamisításával foglalkozik.

2015. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Darren Shan - Hell's Horizon

Ez arról szól, hogy van egy város, ami egy nagyon ambíciózus gengszter uralma alatt van, aki inka papokkal és egy bizonyos fajta varázslattal irányítja a dolgokat. Neki van egy magánhadserege, ennek az egyik tagja nyomoz a barátnője halála után.

2015. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nevada Barr-13 és fél


[link]

2015. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szász Béla: Minden kényszer nélkül


Döbbenetes krónikája a Rajk László elleni koncepciós pernek és a körülötte lezajlott törvénytelenségeknek. Az író maga is vádlottként szerepelt az ügyben, bizonyítékok nélkül ítélték el. Letartóztatásáról, vallatásáról, a törtvénytelen ítéletről, börtönéveiről és szabadulásáról ír.

2015. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Stephen King: A ragyogás

"Jack Torrance, az alkoholizmusból éppen kigyógyult férfi télre gondnoki állást vállal egy nagy múltú szállodában. Vele együtt felesége és kisfia, Danny is beköltözik a télen üresen álló szállodába, amelyet néhány héttel később elzár a lehulló hó a külvilágtól."


SPOILER

Az apuka megőrül, és a családja ellen fordul. A kisfiú "ragyog", tehát időnként látja, hogy mi történt a múltban, és hogy mi fog történni a jövőben.


Horror, nagyon tetszik.

2015. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Christopher Paolini-Eragon

Eragon egy 15 éves fiú talál egy sárkánytojást.Később üldözőbe veszi az ellenségeit(akik megölték a nagybátyjt)a "tanítómesterével".Izgalmas,még eléggé az elején járok:)

2015. máj. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kresley Cole: Méreghercegnő

Van egy lány (akit utálok), aki hallucinál, meg minden baja van. Anyja elküldte egy ilyen intézetbe, és onnan kezdődik el a történet, mikor visszatér. A sulijába jönnek új fiúk, kiderül nem hallucinál... Valami ilyesmi, kb. 2 hónapja nyitottam ki utoljára, nincs időm olvasni.

2015. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

J.L. Armentrout: Luxen sorozat

Jelenleg a negyedik részénél tartok, és beleszerettem. Alapjáratom YA könyv, mégsem gondoltam azt soha, hogy sablon, ugyanolyan, mint a többi tini-fantasy. Letehetetlen. Az első része még nem igazán izgalmas, csak megismerhetjük a szereplőket, a könyv világát, de a második részben felpörögnek az események. Őrülök neki, hogy ez nem az a tipikus "a főszereplőket egymáson kívül nem érdekli semmi" sztori, vannak benne egyéb szálak is, amik izgalmassá teszik a történetet. Nem lövöm le a poént, ha érdekel, nézd meg miről szól: [link]

2015. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Clive Barker: The Scarlet Gospels

A Hellbound Heart és a Hellraiser filmek "folytatása"/befejezése.

2015. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Több könyvet is olvasok, attól függ, mihez van épp kedvem.

Anthony Ryan: A várúr

A Hollóárnyék trilógia második kötete, az első A vér éneke, egy jó kis fantasy.


Richard Dawkins: A csoda bűvöletében

Önéletrajzi kötet.


Paula Hawkins: A lány a vonaton

Tegnap fejeztem be, vadonat új krimi, de nem annyira jött be :/ Harlan Coben jobb!


Egyébként várom a könyvhetet, ott több vágyott olvasnivalót is tervezek beszerezni :) Na nem mintha nem lenne itthon párszáz könyv, amit nem olvastam még... de az sosem árt, sokszor egy régi vágyott könyv hónapokig áll a polcon, mielőtt kézbe venném. Megnyugtat a tudat, hogy megvan, és bármikor levehetem, elkezdhetem, amikor tetszik :)

Mindig több könyvet olvasok egyszerre, ezek általában különböző témájúak.

2015. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!