Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen könyvet olvastok? 11/l

Ti milyen könyvet olvastok? 11/l

Figyelt kérdés
Olyat írjatok ami nem olyan durva. :) Tudtok ajánlani jó könyveket?

2014. jan. 25. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezeket ajánlanám:

- Harry Potter sorozat

- Fairy Oak sorozat

- Böszörményi Gyula: Jonatán kalandjai, Gergő sorozat

- Szabó Magda könyvek (pl. Születésnap, Abigél, Mondják meg Zsófikának stb.)

- 39 kulcs sorozat

- Balázs Ágnes: Lufi sorozat

- Nógrádi Gábor: Az anyu én vagyok, Petepite

- Bezzeg az én időmben

- Olimposz lányai sorozat

- Kertész Erzsébet: Szendrey Júlia

- Charlotte Bronte: Jane Eyre

Na jó,azt hiszem enyni elég lesz , jó zagyva lista lett :D. Probáltam egy olyan listát összerakni, amin kevésbé durva, inkább vidám, humoros, kicsit szerelmes, kalandos könyvek vannak. Én ezeket a könyveket (ilyesmi könyveket) olvastam 11 éves korom körül. Tudom, hogy ezekenek a könyveknek a nagy többsége nem túl felkapott, és nem vörös pöttyös vagy valami SzJG, de úgy gondolom, hogy vannak olyan jó könyvek, mint a fent említettek. Én jelenleg a Soulless-t és a Don Quijote-t olvasom, az elöbbit szórakozásból (neked inkább pár év múlva ajánlanám), az utobbi pedig kötelező, szóval ...

2014. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most újra olvasom az Uri muri-t. :)

Nem rossz könyv, sajnos még mindig elszomorít a konklúziója.

2014. jan. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az Olimposz lányai milyen könyv? Olvastam már a lufi könyveket és nagyon tetszettek! Meg a fairy oak 1-et. Köszi a választ.
2014. jan. 26. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Az Olimposz lányai főszerepében 3 lány van,akik Olimposzi istennők reinkarnációi, de ezt az elején még nem tudják, és most a Gonosszal kell megküzdeniük. A történet többkötetes kalandos, néhol romantikus. Régen olvastam asszem 11 évesen, de nagyon tetszett.

14/L

2014. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!