Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mennyi idő alatt olvastok...

Ti mennyi idő alatt olvastok el egy könyvet? Kb. hány könyvet olvastok el havonta?

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 19:04
1 2
 11/16 Maya2002 válasza:
Én ritkàn Olvasok, mert a suli mellett nincs időm de legutóbb a héten fél nap alatt kiolvastam egy 242 oldalas könyvet.(Titkok és exek éjszakálya.) 13/L
2015. márc. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire köt le a könyv. Egy 500 oldalas könyvet egy hét alatt szinte biztosan kiolvasok, volt már, hogy két nap alatt kiolvastam egyet, de pár esetben (kb. négyszer történt eddig), hogy legalább másfél hét kellett a kiolvasásához. De ez könyv és személyfüggő, valakinek kevesebb ideje van rá, vagy lassabban olvas, esetleg kevésbé érdekli a könyv.
2015. márc. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Naponta 100-150 oldalt, a könyv érdekességétől függően. Hetente egy, maximum két könyvet olvasok. Tanulni is kellene valamikor :D
2015. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálam is nagyon változó. Én nagyos szeretek olvasni és akár a kifejezetten hosszú kb 400 oldalas könyveket is pár nap alatt elolvasom :) NYÁRON!! Mert emiatt a rohadt suli miatt semmire nincs időm... De ha olyan a könyv h nem jön be különösebben akkor nyilván lassabban haladok meg a kötelezőkkel is :D
2015. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
a Búra alatt 2 kötetet azért sikerült csak 2 hónap alatt elolvasnom, mert csak esténként lefekvés előtt szoktam olvasni. de ha olyanom van akkor gyorsabban is kiszoktam pörgetni egy könyvet
2015. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ha jó,és érdekes akkor 2-3hét alatt végzek vele. ha nem tetszik mert menet közben kiderül.hogy csaka "boritója" szép akkor simán lesznek évek belőlle.

de inkább havi-heti lapokat olvasok.

2015. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!