Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó krimiket? Bővebben lent

Tudtok jó krimiket? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy jó krimit( vagy akár horror is jöhet ;) ) szeretnék olvasni ezért kérem a ti véleményeteket. E-bookra szeretnék rátölteni könyveket. A kritériumok, hogy ne legyen skandináv krimi, se Rejtő Jenő, és főképp ne Agatha Christie. Az utóbbit csak azért ne, mert minden könyve megvan. ^^ Amúgy az mindegy, hogy magyar, vagy külföldi, vagy durva, vagy sem. Csak jó legyen. Lehet kicsit komolytalan, vagy halálosan komoly, de akár szólhat egyszerű fiatalokról is. :D Mindegy csak e-bookra rá tudjam tenni. Előre is köszönöm a válaszaitokat. :)

2015. febr. 20. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg bármi lehet, akkor Halálosztag, ami egy horrorosított Star Wars könyv. Éjjelente olvastam, s bár 35 éves férfi vagyok, néha bekeráztam rajta.
2015. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tony Parsons: Gyiloktáska


most olvasom, és nagyon jó könyv!

2015. febr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek!! :) Elolvasom, aztán meglátjuk. Még egyszer kösz!
2015. febr. 21. 10:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerethetetlen.

Mondjuk ez csak részben krimi, de szerintem nagyon jó könyv. :)

2015. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!