Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen a Death Note-hoz...

Milyen a Death Note-hoz hasonló, okos krimiket tudtok?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy anime vagy élőszereplős, film vagy sorozat, az a lényeg, hogy okos legyen
2013. jún. 14. 22:49
1 2
 1/11 anonim válasza:
90%
Detective Conan
2013. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azzal már szemeztem, de még nem jutottam el odáig hogy megnézzem... Lehet megerősítesz vele most:D


Am megnéztem több hasonló kérdést, ott válaszba olyanok jöttek hogy Shiki vagy Another... ezek nem olyan túlzottan OKOS krimik... csak simán izgalmas krimik... (mondjuk a Shiki nekem a felétől már annyira nem volt izgalmas... az Anothert meg mondjuk csak azért néztem végig, mert ha már elkezdtem...)

2013. jún. 14. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
A híd
2013. jún. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha a Death Note tetszett ajánlom mindenképp a Code Geass-t (bár nem nyomozós).

És amúgy a Shiki baromi jó nyomozós anime

Majin Tantei Nougami Neuro esetleg

2013. jún. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

death notehoz a code geass hasonlít a legjobban. (én jobban is szeretem)



Az alapszituáció hasonló, egy fiatal zseni természet feletti erőt szerez, és megakarja változtatni a világot.


Mondjuk itt sokkal több akció van, és a közel jövőben játszódik, illetve először kicsit furcsa lehet majd a rajz stílusa.

2013. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

CODE GEASS is tényleg nagyon "okos" anime, Steins;Gate, Kaiji, One Outs, MONSTER, Shinrei Tantei Yakumo, Conan


BBC-S SHERLOCK, Doctor Who, Breaking Bad


Ezek közül mind nagyon okos sorozat, egyedül talán a Breaking Bad lóg ki egy kicsit, mivel ott tényleg emberi szinten tartják a főszereplő intelligenciáját. Ettől független ott is kiemelkedően értelmes a főszereplő. Amiket nagybetűvel írtam kiemelkedően megfelelnek az elvárásaidnak, bár személy szerint nem feltétlen azokat tartom a legjobbnak. Ja, és kriminek sem krimi az összes, de ahogy levettem nem is az a fő feltétel.

2013. jún. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, a legtöbben tényleg a Code Geass ajánlottátok, annak nekikezdek. Gondoltam a BBC-s Sherlockra is, de ott minden rész egy kaptafára készül, egy idő után unalmas lehet(igaz, csak 2 részt láttam)
2013. jún. 15. 12:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Code Geass,Steins Gate( amúgy ez utóbbi annyira jó volt, hogy egy nap alatt lesöpörtem XD)
2013. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sherlock!
2014. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Zibbo válasza:

Code Geass

Monster

2015. dec. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!