Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,lány.Szeretek olvasni.Több stílusú könyvet is kipróbáltam már,hogy kiderítsem mi tetszik...Olvastam kalózosat(az tetszett,izgalmas volt),romantikusat(amit annyira nem szeretek mert általában untat,sci-fi(eddig ez ragadott el legjobban,kedvenc trilógiám: Amy Katheleen Ryan-Ragyogás(első rész) cimű könyve,ill most múlt héten olvastam David Levinthamtól a Napról napra cimű köyvet,ill a Burok is tetszett--na ezek tetszettek).Szóval legyen izgis,néha beszélhetnek benne csúnyán mert az vicces,lehet egy kis ,,szerelmeskedés" de ne ez legen a fő központú téma.És légyszi ne az ilyen Útvesztő,Éhezők viadala meg átlagos mindenki olvasta mindenki elmondja mi a vége könyvet ajánljatok.Előre is köszönöm!!:) Ha valaki mond valami jót már sietek is a könyves boltba ;)

2015. febr. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Marissa Meyer - Cinder

Fülszöveg alapján egy kalap szar, de hidd el, sokkal, sokkal jobb.

2015. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Végjáték Orson Scott Card
2015. febr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

+1 a Végjátékra :)

Andy Weir: A marsi (sci-fi)

Hannu Rajaniemi: Kvantumtolvaj (sci-fi)

Lauren Beukes: Tündöklő lányok (thriller/krimi)

Brandon Sanderson: Ködszerzet (fantasy)

Dan Simmons: Hyperion (sci-fi)

Moskát Anita: Bábel fiai (fantasy)

Neil Gaiman: Amerikai istenek (urban fantasy)

Michael J. Sullivan: Trónbitorlók (fantasy)

2015. febr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :) egyébként pont tegnap vettem könyvet: P.D. James-Az ember gyermeke,jónak tűnik.Majd a tieitekbe is bele olvasok.
2015. febr. 15. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!