Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Steven...

Diamonocska kérdése:

Mi a véleményetek Steven Tyler könyvéről?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni,mert nagyon imádom,de anyukám aggódik hogy unalmas lenne nekem és felnőtt tartalom is lehet benne. Aki olvasta már,milyennek vélte? Slash könyve miben jobb vagy rosszabb (kevésbé jobb)??
2014. nov. 7. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Unalmas és tele van felnőtt tartalommal.
2014. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Másfél éves kérdés, de hátha azóta olvastad, érdekelne mi van azóta :) Én olvastam, már háromszor elolvastam, de csak mert

- imádom az Aerosmith-t és magát Tyler-t is,

- imádom azt az életérzést amit képes magából ontani, még írás formájában is (hippi életforma)

- tetszenek a 70-es, 80-as évekbeli őrült bulijainak a sztorija.


Slash könyvét nem olvastam, nem tudom összehasonlítani. Steven Tyler könyve nekem csak az elején volt kissé unalmas nekem, addig, míg el nem kezdődött az Aerosmith korszak, de elaludni akkor sem aludtam el rajta :D Nagyon jó könyv szerintem.

2016. júl. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!