Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami jó humorú könyvet...

Kakukktojás13 kérdése:

Valami jó humorú könyvet szeretnék olvasni, tippek? 16/L

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 00:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemrég ajánlottam itt valakinek Lawrence Block betörő sorozatát. Nagyon jó a humora, neked is csak ajánlani tudom:


[link]

2014. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon tudom ajánlani Kerstin Gier Időtlen szerelem trilógiáját, és Cassandra Clare bármely könyvét, tényleg viccesek.
2014. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A temető mögötti ciszternák között rövid idő alatt megtaláltam barátaim lakását.

Az ősbérlők éppen otthon tartózkodtak. Senki Alfonz lakott itt két állandó jellegű tettestársával.

Senki Alfonzról csak annyit, hogy a világ valamennyi államából örök időkre kiutasították, és így már régóta csak a legnagyobb titokban tartózkodhatott a földön. Főként éjszaka. Tuskó szerint dán volt, egy guatemalai méregkeverő esküdött rá, hogy spanyol, ő maga büszkén vallotta, hogy "szülőföld nélküli", mert egy bennszülött kenuban jött a világra Colombo közelében, és szüleitől valamennyi környező állam megtagadta a gyermek anyakönyvezését.

Egy örmény gőzösön keresztelték, de ez az állam időközben megszűnt. Rendőrségi szakértők szerint közigazgatási úton egy másik bolygóra kellene továbbítani.

Csinos, kissé nőiesen karcsú fiú volt. Rendkívül választékos modorú, előkelő és igen művelt.

De kevesen használták úgy a kést, mint ő, és néhány év előtt egy horogütése következtében a port-szuezi pénzügyőrök káplára évekig rángatta a vállát úgy, hogy értekezést írtak róla egy orvosi szaklapban."

2014. okt. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a magyar irodalomból szeretnél jó humorú könyveket, akkor Rejtő Jenőt tudom ajánlani. A világirodalomból pedig Boris Vian saját néven kiadott művei a legjobbak.
2014. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es:

Viantól én egy könyvet olvastam és azt semmiképpen nem ajánlgatnám 16 éves lányoknak! Humoros elemekre sem emlékszem. Sorozatgyilkosságra és cinikus gátlástalanságra viszont igen.

2014. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Márciuska ***** válasza:

Az időtlen szerelem trilógiát én is ajánlom, imádni való!

Rejtő szintén nagy kedvenc, minden mennyiségben olvasom. Ezenkívül:

- Jonathan Stroud: Bartimeus sorozat

- Diana Wynne Jones: Howl-sorozat (Vándorló palota, Égi palota, A másik palota)

- Erich Kastner: Az eltűnt miniatűr, Három ember a hóban

- Meg Cabot könyvei: Mediátor-sorozat, Villámlány-sorozat, Heather Wells-sorozat

Esetleg megpróbálhatod P. G. Wodehouse könyveit is.

2014. nov. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leiner Laura osszes konyvén szakadok :D

17/L

2014. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!