Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszett a Shiver (Maggie...

Hogy tetszett a Shiver (Maggie Stiefvater)?

Figyelt kérdés
csak azt szeretném megtudni, hogy jó-e a könyv. a tartalma az valami eszméletlen, és kíváncsi lennék, milyen "belülről". nem kell az egész törit leírni, csak azt szeretném tudni, hogy aki olvasta, annak tetszett-e...
2010. jan. 20. 20:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó könyv, imádom! most fejeztem be, kb.10perce, az utolsó fejezetknél kb.1csomag pzs elment, de imádom!! Az utolsó 3mondatot 3-4szer újraolvastam,h.felgojam, milyen jó nekik!!!! Eddig is imádtam a farksokat, de ezután....mért nincs ilyen élőben..?:D
2010. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon jó könyv, imádom! most fejeztem be, kb.10perce, az utolsó fejezetknél kb.1csomag pzs elment, de imádom!! Az utolsó 3mondatot 3-4szer újraolvastam,h.felgojam, milyen jó nekik!!!! Eddig is imádtam a farksokat, de ezután....mért nincs ilyen élőben..?:D különben tudtad,h.ez egy 3részes sorozat első könyve?


The Wolves of Mercy Falls

Ennek a sorozatnak a kiadását az a Scholastic nevű kiadó gondozta, akik a Harry Potter sorozatot felfedezték. A Shiver a háromrészes sorozat első része, amely 20 hétig szerepelt a The New York Times Sikerlistásán. Több, mint 30 ország kiadója vásárolta meg a jogokat. Hamarosan film is készül belőle a Unique Features gondozásában.


A sorozat részei:


* 1. Shiver (Amerikai kiadás: 2009. augusztus 01. Magyarul Borzongás címmel jelent meg 2009-ben a Könyvmolyképző Kiadó gondozásában)

* 2. Linger (Kiadó: Scholastic. Amerikai megjelenés: 2010. július 20.)

* 3. Forever



váááááá mikor ér ide az hozzánk, mikor ott július :(:(

2010. febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
énis elolvastam... most kölcsönadtam, de már marhára várom, mikor kapom vissza... én akkor sírtam, mikor Grace olyan tehetetlen volt. tudjátok, mikor Sam farkas lett, meg minden, Grace meg csak ült az apja dolgozószobájában... az uccsó fejezetnél úgy vigyorogtam végig, mint egy idióta:P imádom azt a könyvet. és úgy látom, nem csak én imádom betegesen a farkasokat... mármint, és tényleg naggyon szeretem őket, és nem pedig az alkonyat meg a mittomén milyen farkasemberes könyvek miatt... de ez a könyv lenyűgöző. nekem ez a no.1, az tuti
2010. febr. 17. 16:14
 14/19 A kérdező kommentje:
ja, és igen, tudtam:) énis tájékozódtam wikipédián:p én a filmre vagyok még nagyon kíváncsi
2010. febr. 17. 16:15
 15/19 anonim ***** válasza:
jaja, arra én is kiváncsi leszek! :D
2010. febr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

most fejeztem be kb. 3 perce és nagyon tetszik már várom a következő részt

az utolsó fejezeteket végig bőgtem amúgy is érzékeny vagyok de ott aztán mint a záporeső na meg ott mikor Sam kiugrik a kocsiból :(

2010. márc. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
én onnantól kezdve bőgtem végig, hogy Grace csak ül az apja dolgozószobájában, és nem csinál semmit. aztán még akkor nagyon, mikor beadják Samnek az ellenszert... meg persze a végén:D szóval, a felét végülis végigbőgtem...:P
2010. márc. 7. 11:28
 18/19 anonim ***** válasza:

:DD

*utolsó voltam :)*

2010. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
tökjóxD:P
2010. márc. 8. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!