Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek jó lenne ez a...

Szerintetek jó lenne ez a cast a Shiverre/Lingerre? (Maggie Stiefvater)

2011. okt. 28. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Még a nyáron olvastam a Shiverre-t, nem emlékszem, hogy az írónő mondta-e hogy Grace szőke, de én barnának képzeltem és ilyen hosszúkásabb, komolyabb arccal...

A srác, aki Samet alakítaná, nem a Benne vagyok a bandában főszereplője? Valahogy ő sem szimpi nekem Samként, nem tudom róla elképzelni, hogy farkas legyen. Samet én világosabb feketének képzeltem(nem tudom miért), talán, hogy a sárga szemei jól láthatóak legyenek. Beck, Olivia, Jack és Isabel nagyon tetszenek, hasonlóan képzeltem őket.


Ami azt illeti a Grace féle szőke csajt egy másik farkasos könyvben tudnám elképzelni: Nightshade-Az örzők főszereplője, Callaként.

2011. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jah, egyébként a Linger miről szól? Azt még nem olvastam, de tudom, hogy Grace valami betegséget kap, milyen betegséget?Ez nagyon érdekel..:)
2011. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Grace haja szőke, írta az írónő többször is. Ó, válaszoló, én nem mondom meg.:P De tetszeni fog, na. :D

nekem tetszett, nem volt rossz.

2011. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem rá, de lehet azért, mert engem nem nagyon zavar, hogy milyennek írják le a szereplőket én a saját fantáziámra hagyom. Nekem Grace barna hajú. De lesz film a Shiverből? Tuti megnézem, igen jó lett a könyv, bár a filmeket rendesen eltudják cseszni(lásd rémségek cirkusza). Elolvasom a Lingert is:)
2011. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Grace- túl idős

Sam - egészen jó

Szülők - Blake Lively egy kicsit fiatal anyának, nem? Meg Bale, hát nem igazán stimmel -én szemüveges kis őszes komor embernek képzeltem, az anya nálam kicsit Kate Hudson-os.

Cole - öreg, Josh jól néz ki, de már bőven tapossa a 30t, Cole meg 18 éves.

Isabel - egészen közel áll ahhoz a lányhoz, akit én képzeltem el :D

Olivia és Rachel - én megcserélném a kettőt

Jack - nem elég gonosz a nézése és ő is kicsit idős és a Twilightban is szerepelt ha jól emlékszem,és már bibidzik. Nekem Jack=Josh Hucherson


De mindenkinél más, az én fejemben sem pont úgy néznek ki a szereplők, mint egy-egy színész, hanem csak egy kicsit hasonlít rá :)

2011. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mia_may ***** válasza:
Utolsó!: Annasophia miért lenne idős ? kb 19-éves!
2012. szept. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!