Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harcában Arya kiket...

Trónok harcában Arya kiket hall beszélgetni, még a történet nagyon elején, amikor elkóborol és egy sötét helyen két embert hall beszélni, akik az apját is megemlítik?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem újra A tűz és jég dala sorozatot.


Rég volt amikor először olvastam, és nem emlékszem valamire, ami nagyon érdekelne :D

Arya egyik fejezetében van, amikor kergeti a macskákat, hogy lejut a kazamatákba és ott kihallgatja 2 ember beszélgetését, akik többek között az apjáról is beszélnek. Ki ez a két személy? :D Nem emlékszem, hogy később kiderül-e. Az egyik sztem Varys, de ki a másik?


2014. szept. 11. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Varys és Illyrio Mopatis. Éppen arról tárgyalnak, mikor dobják be a játékbe Aegon "Targaryent".
2014. szept. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem rémlik,hogy Aegonról beszélnének. De igen, Varys és Illyrio (aki bemutatta Danyéket Drogónak). Emlékeim szerint elsősorban Nedről és Cerseiről beszéltek, a gyerek/gyerekek akiket megemlítettek csak Varys kémjei voltak.
2014. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!