Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mitől lett olyan híres a...

Mitől lett olyan híres a Twilight és miért szeretik annyian? Hiszen borzalmas!

Figyelt kérdés

A könyvet nem olvastam, de a Filmek, sorozatok kategóriákba nem engedte beírni(talán mert mobilról vagyok). Az én véleményem erről a borzadályról:

Alkonyat:

Ez a legelviselhetőbb, mert amikor Pattinson elkezdett csillogni,majdnem sírtam a röhögéstől, de egyébként nagyon unalmas volt, nem történt benne semmi. Ezt bizonyítani is tudom:elmondom egy mondatban az egészet. Szóval: Főhősnőnk, Bella egy washingtoni kisvárosba, költözik, ahol megismerkedik Edwarddal, a vámpírral, akivel egymásba szeretnek, majd jönnek más vámpírok, akik meg akarják enni Bellát, de Edward megmenti. Ennyi.

Újhold:

Először is leszögezném:Jacob meleg, akármit is mondtok. Ennek a tartama: Cullenék elköltöznek, ki tudja, miért, és Bella totál idegbeteg lesz, de jön Jacob, aki visszaváltoztatja a normális hülyeségi stádiumába, majd Bella leugrik egy irdatlanul magas szikláról, Edward azt hiszi, hogy kinyiffant, ezért fel akarja fedni magát az emberek előtt, de Bella megakadályozza, majd úgy fejeződik be, hogy Edward azzal a feltétellel marad a városban, hogy Bella hozzámegy. Ennyi, megint csak egy mondat, igaz kicsit hosszú.

Napfogyatkozás:Nem láttam.

Hajnalhasadás 1.

Bella és Edward összeházasodnak, elmennek egy Rioi nászútra,ahol először fekszenek le, amitől Bella terhes lesz, a baba a hasában majdnem kinyírja, de sikerül megszülnie, a szülésbe belehal, de aztán mégsem, mert vámpír lesz. Ennek a filmnek a kapcsán volt pár dolog, amin nagyon kiaakadtam:először: Bella kétszer is majdnem meghalt, de aztán mégsem! Miért? Másodszor: miért kellett a szülésnek minden egyes pillanatát végignezni??? Ennek a második részét még, nem láttam, vasárnap lesz...

És van még két dolog, amin az összes film kapcsán kiakadtam:

1.:a vámpírok miért csillognak a napfényben???

2.:mivel vámpírok, ezért nem mehetnek ki a napra(igaz, csillognak, de akkor is). Csak nekem tűnt fel, hogy Cullenék házán az összes fal üveg???

Ezeket miért nem veszi észre senki??? Miért nem látják, hogy ez egy borzalom??? (És még csak arról beszéltem hogy nincs benne semmi, pedig ha mindent elmondanék róla, akkor örökké itt ülnénk.) Miért?????????



2014. szept. 10. 18:01
1 2
 11/11 Majoros Gréti válasza:
100%
Figyu.Én imádom a Twilight-ot, de nem vagyunk egyformák. Ne erőltesd. Próbálj ki mást! Pl: Szent Johanna Gimi, Bábel, Akkor szakítsunk, Hűvösvölgyi suli,Csillagainkban a hiba (bár nem vagyok biztos benne hogy ez tetszeni fog, mert nagyon romantikus)
2014. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!