Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mi a velemenyetek a...

Nektek mi a velemenyetek a Szent Johanna Gimi rol es a Twilight rol?! Melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Ertelmes valaszokat kerek?!
2014. aug. 14. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

A "?!" mondatvégi írásjel csodálkozást jelent. Miért csodálkozol azon hogy értelmes válaszokat kérsz? :D


Én egyiket se szeretem. Beleolvastam mindkettőbe, pár percet láttam az Alkonyat filmből is. Mindkettő unalmas és nyálas.

A Twilight egyszerűen nem jön be, nem szeretem a stílusát, nem érdekel a történet, stb.

A másiknál kb ugyan ez. Miért érdekelne hogy mi történik egy gimiben egy gimis lánnyal amikor én is egy gimis lány vagyok aki - értelemszerűen - egy gimibe jár? SEMMI olyasmi nincs abban a könyvben ami különleges dolognak számítana, vagy akármi.

2014. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
A Szent Johanna Gimi szerintem egyszer elolvasható, mert humoros, de az Alkonyat borzasztó. Ha tinikönyvre vágysz, inkább Meg Cabot könyveit olvasd!
2014. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Ezt úgy mondom, hogy mind a 4 Alkonyat könyvet kiolvastam:


EGY RAKÁS, UNALMAS, NYÁLAS, SZAR AZ EGÉSZ.

2014. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gyémántlány ***** válasza:
82%

Egyik se rossz (annyira). Mármint, ha lealacsonyítod a tinirománcokkal kapcsolatos elvárásaidat.

Összehasonlítani nem lehet őket, más kategória ugyanis.

2014. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 magic csajszi ***** válasza:

Olvastam az összes Twilight-ot. Nyálas, nagyon nyálas. Az egyetlen dolog, amiért végigolvastam őket, az egy bizonyos JAcob volt :D imádtam őt benne :D

Ugynúgy olvastam az összes SZJG-t :) Szerintem nagyon jók. Kicsit valószínűtlen, de szerinten nagyon nagyon jó sorozat. Én inkább azt ajánlanám. Tele van poénokkal, és a szerelmi történetek sem semmik benne, de egyáltalán nem nyálas ! :) remélem segítettem.

2014. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 violetta 2002 ***** válasza:
48%
Én nem olvastam a Twilightot,de nem is akarom.De a szjg egyszerűen fantasztikus,de a Meg Cabot könyvek is jók.Azokat is olvasd el.
2014. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Szent Johanna Gimit mindenképp olvasd el.Nagyon-nagyon klassz,érdekes,humoros,szomorú napokon fel tud vidítani,és pár rész elolvasása után,már a szereplőket is szinte a barátaidnak érzed.

TIPP:Igen,a legelső rész kicsit unalmas,de az inkább azért van,hogy megismerd a szereplőket. De ha tovább olvasod,a további kötetek szerintem tetszeni fognak! ;)

2014. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem szeretem, de most hogy így belegondoltam nem tudom h melyiket utálom jobban :)


T:Bella jellemtelen, Edward mary sue. A mellékszereplők közt viszont vannak érdekesebb karakterek is. A film viszont teljesen értékelhetetlen. A vámpírokat meg szétgyalázzák. *elcsillog*


SZJG:Reni jellemtelen,Cortez mary sue. A mellékszereplők közt viszont vannak vicces(ebb) karakterek is. Viszont tündérmese az egész, Virág pedig csak a 3. részben tetszett.


Nos, hozzám az SZJG annyival áll közelebb, hogy voltam a 8. kötet megjelenésén és bár aláírást nem kaptam, a hangulat jó volt. És Laurának bármikor írhatok facen is :D

2014. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A twilightot nagyon szeretem, flmben és könyvben is.

A szent johanna gimit is szeretem, de a ket tortenetet nem lehet összehasonlítani, teljesen más kategória.

Edward vs. Cortez :D

2014. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 farkaspepi válasza:
Én mind a kettőt imádtam! a Twiligt-ot el is olvastam és filmben is láttam:nekem tetszett.Az Szjg-t is elolvastam! Szerintem jó az Szjg is meg az Alkonyat is,de a kettőt nem lehet összehasonlítani,nagyon jók!Mindenkinek más az ízlése vkinak egyik,vkinek a másik,vkinek egyik sem,vkinek mindkettő tetszik!
2014. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!