Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a régi mesekönyv?...

Melyik ez a régi mesekönyv? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A lényege, hogy egy halraj megijed egy nagy haltól, elbújnak egy szikla mögé. Az egyik kis hal előáll azzal az ötlettel, hogy ússzanak olyan alakban, ami egy még nagyobb halat formáz, és így sikerül megmenekülniük.

Nagyon egyszerű grafikája volt, a kis halak feketék voltak, és én az egészre olyan kicsit sötétebb színvilágúra emlékszem. Nagyon kicsi voltam, mikor nézegettem, így nem emlékszem sem a címére, sem egyéb konkrétumokra. Édesapám szerint valami ír mesekönyv lehetett, de ő sem tudja biztosan(a mi példányunk valószínűleg elveszett).

Esetleg tudna valaki segíteni?

[link] >> ehhez hasonló grafikája volt, természetesen nem ilyen letisztult, csak így ilyen kis egyszerű, nem túlspilázott.



2014. aug. 19. 02:38
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz?

2014. aug. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem... Nagyon régi, már feltúrtam a padlást meg a netet is, de nem találtam sehol :( Azért köszi, remélem vannak még tippek. :)
2014. aug. 19. 05:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy lehet, hogy mégis? Ajj, olyan régen volt, hogy már egyáltalán nem emlékszem, csak ennyire, amit leírtam. De ez a forradalmár meg mittudomén, ez nem rémlik, azért vetettem el rögtön.
2014. aug. 19. 05:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lesz az, a forradalmi eszme csak átvitt értelemben van benne, mesébe csomagolva. Nekem is meg volt, én is szerettem.
2014. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, értem, akkor majd megrendelem és kiderül. :) Köszönöm szépen a választ!
2014. aug. 19. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!