Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani valamilyen...

Tudtok ajánlani valamilyen izgalmas és tanulságos olvasmány (oka) t nyárra? (20/L)

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy egyezik az ízlésünk az "izgalmas"-t illetően, de ajánlanék párat a nekem tetszők közöl.:


Sofi Oksanen: Tisztogatás


Umberto Eco: A rózsa neve


A. Dumas:Monte Cristo grófja


Michael Ende: A Végtelen Történet /A filmmel ellentétben ez nem mese. Komoly, szimbolikus és tanulságos, ha észreveszed, miről szól. Nálam ez a "mindent megmondó könyv" :)/


J. S. Foer: Rém hangosan és irtó közel


Khaled Hosseini: Papírsárkányok (ez a "legkönnyedebb" az eddig felsoroltak között, de nem vidám téma, csak valahogy kicsit olyan populárisba vezette a szálat szerintem. De nem volt rossz...)


Talán megtetszik valamelyik... :)

2014. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. aug. 1. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Közben eszembe jutott még kettő, ami esetleg tetszhet, bár nem ismerem az érdeklődési köröd, és a stílusod, de hátha... Szerintem izgalmasak, olvasmányosak, tartalmasak. :)


Alex Haley: Gyökerek


Jan de Hartog: Isten után az első

2014. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!