Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hallottatok már a kankasról?

Hallottatok már a kankasról?

Figyelt kérdés

Helo

Egy regénybe szeretném belerakni, nem az egész erről szólna csak egy fejezetbe. A neten nem találtam semmit róla Apám szokta mondani kiskoromba hogy elvisz a kankas, de egyszer osztálytásam mondta hogy már hallott róla. Úgy képzeltem el régen amikor mesélték (most is) mint a chupacabrát, de azt nem tudja apám se milyen csak s nevét mondta :D . Azért kell mert nem ilyen elcsépelt vámpírok, tündék... szeretnék írni hanem valami egyediről. Nem arról fog szólni a regény hogy ilyen szörnyekkel foglalkoznak csak ez az egy lesz bennt.



#kankas
2014. júl. 22. 00:10
 1/1 A kérdező kommentje:

Elnézést, hogy kihagytam pomtokat, meg is-eket.

Tudjátok már nagyon nem vagyok magamnál ilyenkor. A képzelőerőm megvan a könyvekhez már csak írni kéne tudni. xd

2014. júl. 22. 00:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!