Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék írni egy könyvet....

Szeretnék írni egy könyvet. Ez a cselekmény felkeltheti mások érdeklődését?

Figyelt kérdés

Az elején egy szorongással, hangulatingadozással küzdő meleg fiú mesélne E/1 személyben az életéről és családjáról. Egy húga van a fiúnak, de még csak 10 éves.

Miután bemutatta a fiú a "háttért", jönne egy ugrás.

Mondjuk 10 évvel később.

Rengeteg mindem történt, a fiú huga is mentális beteg lett.

Mind a ketten megkapták a Borderline személyiségzavar diagnózist. Az lenne a tervem, hogy külön-külön szemszögből leírom, hogy miket élnek át, milyen egy ilyen betegséggel együttélni. Minden lenne benne. Szerelem, akció.

Mivel ez a betegség kínzó érzésekkel jár, nem sokáig bírják. Miután "közösen szenvednek", és az életükbe még egy csapás is közbeszól, közösen döntenek arról, hogy nem töltik ígyvtovább mindennapjaikat és a könyv azzal érne véget, hogy véget vetnek az életüknek, mert a mindennapos szenvedésnél a halál sem lehet rosszabb.

Ez csak nagyon dióhéjban volt, rengeteg mellékszálat megterveztem már.

Mit szóltok hozzá?

Nagyon elcsépelt?



2014. júl. 20. 07:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%
Jó lenne, ha a lepontozók indoklást is adnának! Mi a baj a hozzászólásommal? Az, hogy nem neveztem hányadéknak a történetet? Hogy nem eröltettem, hogy hagyja ki a meleg szálat? Hogy mutattam némi empátiát a kérdező felé? Hogy az írónak adtam tanácsot és nem álltam be fujjogni a sorba? Komolyan érdekelne.
2014. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem írd meg, én elolvasom.

A címe pedig lehetne ez: Labilis testvérpár

:)

2014. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!