Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek tényleg jobbak a...

Szerintetek tényleg jobbak a Harry Potter filmek, mint a könyvek?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy a könyvek nagyon unalmasak és a filmek sokkal jobbak. Szerintem meg pont fordítva van. Szerintetek?

2014. júl. 8. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én Pitont is nagyon hiányoltam a filmekben.Főszereplő volt,erre alig volt pár percet a vásznon.
2014. júl. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%
Én nem mondanám Piton főszereplőnek. Akkor már inkább főszereplő Hagrid.
2014. júl. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azok a könyvek jobbak amik részletesebbek, például a harmadik filmben Sirius nem mondja el hogy szökött meg, pedig az érdekes, a negyedikben Dumbledore ordibálva kérdezi meg Harrytől, hogy "Te dobtad a neved a Tűz Serlegébe?", az ötödikben nem nagyon magyarázza meg Dumbledore a Priori Incentatemet, a hatodikban pedig nem szerepelnek Dumbledore különórái, Hóborc pedig egyik részben sem szerepel.
2014. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon gáz az összes film, olvasni ezerszer jobb volt, mint filmen megnézni...Nekem a szereplők se tetszettek, unalmas és vontatott részeket csináltak. A hetedik részben meg van pár olyan dolog szerintem, amit-ha valaki nem olvasta a könyvet-nem feltétlen ért meg a néző.

Valaki írta előttem, hogy nem tud olyanról, ahol a film jobb lenne mint a könyv. Nos, általában szerintem is a könyvek a jobbak, főleg hogy imádok olvasni, a Gyűrűk ura viszont filmben nekem sokkalta jobb, mint könyvben.

2014. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért nekem tetszett a filmekben Piton és Luna. Bár Piton sokkal kedvesebb volt (vagyis kevésbé undok). De a könyv az jobb. Olyan dolgokat hagytak ki a filmekből, amiket nem lett volna szabad. Bár nem fér bele 2 és fél órába egyetlen rész sem.
2014. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Potterék után mindig Piton és Dumbledore van feltüntetve főszereplőként.
2014. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a könyv a jobb, de a film is elég király!
2018. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Harry Potter könyveknek meg van a varázsuk amitől mégjobban magukba szippant és megjobban beleéled magad. Pl. Élethelyzetek amikor nemtörténik semmi különös de mégis érdekesek és ad egy pluszt ami a filmekben nincs meg. Ott csak történnek a cselekmények gyorsan lepörgetve. Viszont a könyvekbe is van pár dolog amit filmben jobban megvalósítottak. Pl a lépcsők a kastélyban amikről a könyvben szó sincs h mozognak folyton és még a tallárok is teljesen feketék a könyvekben nincs rajtuk semmi jelölés h griffendél vagy hugrabugosok.
2022. dec. 20. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!