Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Hűvösvölgyi tényleg a SzJG...

A Hűvösvölgyi tényleg a SzJG utánzata?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy az írónő utánozta Leiner Laurát.

Igaz?

Ezért nem is akartam elolvasni.



2014. jún. 25. 15:06
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem tőle vette az ötletet, hogy jaaaj most én is írók egy ien jó könyvet. Aha. Majdnem. Csak hogy az lett belőle hogy jaaaj írtam egy tökre hasonló könyvet. És ez tényleg nagyon igaz... Szerintem is utána az egész,DE sztem nemcsak az szjg-t másolta hanem a neveletlen hercegnőt is. Arra is nagyon hasonlít... De amúgy megjelent a hűvösvölgyi suli 5. Része, jól elrontotta az bírónő..
2014. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt szeretem és szerintem nem másolata és még az alapstory sem ugyanaz mint az SzJG-ben.Szerinem még mielött nem olvastad el ne itéld el!(Szerintem is az SzJG túl nyálas az 6. résztől..nem félreérteni szeretem,csak nyálas lett.)
2016. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!