Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A hűvösvölgyi suli az kb egy...

A hűvösvölgyi suli az kb egy szjg masolat?

Figyelt kérdés

#Huvos
2013. aug. 10. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Többé-kevésbé

Ami közös bennük, hogy mindkettőnek magyar az írója, tinilányokról szól, és benne vana címében valamilyen oktatási intézmény neve.


De! Az szjg konkétan az iskoláról és csak utána Reni életéről szól. A HV pont fordítva, elsősorban Dóri és Nóri életéről szól, és csak picit az iskoláról.

Illetve a HV-ban ikrek a főszereplők.:)


Amúgy manapság nehéz olyan sztorit íri,amihez nincs hasonló.

2013. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az előttem szólóval! (:
2013. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
kb. nekem mind2 tetszett..:)
2013. aug. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ég és föld a kettő...
2013. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Prorok Dóra válasza:
Szerintem nem ugyanaz a 2 hisz minden ember járt iskolába és minden ember volt már egyszer szerelmes (vagy lesz). Lehet hogy a 2 könyv hasonlít egymásra de szerintem nem ugyanaz a 2.
2013. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
a hasonlóság max. annyi, hogy mind a kettő magyar és budapesten játszódik, meg a gimis életről szól. De amúgy semmi közük egymáshoz. sokan mondják, hogy a HVS koppintás olyan apróságok miatt, mint hogy mind a kettőben ugyan az a "rosszfiú" vezetékneve, vagy hogy a II. kerületben játszódnak. de ez nem igaz, a két könyvnek semmi köze egymáshoz tartalmilag
2013. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Észrevettétek??:BÍRÓ DORIÁN............BÍRÓ DÁVID....

Az tuti hogy Maros Edit ötletet vett,de attól függetlenül mindkettő jó könyv(szerintem).Végül is a sztori teljesen más, csak a stílusuk hasonlít.Engem igazából nem zavar a koppintás.....=)

2013. nov. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
És arra senki nem gondolt,hogy mi van akkor hogyha Maros Edit már hamarabb vagy ugyanakkor megírta a könyvet mint Leiner Laura,csak mondjuk később adták ki?Különben meg a Bíró gyakori név,az egyik legjobb barátomat is Bíró Dávidnak hívják.Ez nem feltétlenül koppintas,én vagy öt Bírót ismerek....
2013. nov. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ég és föld, de szerintem van valami hasonlóság.
2014. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Nincs hasonlóság az SZJG inkább az iskoláról, osztálytársakról szól

A HVS meg a lányok magánéletéről, ott az osztálytársak szóba se kerülnek

2014. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!