Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok a Hűvösvölgyi...

Mit gondoltok a Hűvösvölgyi suli című könyvről?

Figyelt kérdés

2013. júl. 21. 16:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én még nem olvastam, de úgy hallottam, hogy SZJG utánzat. Persze én ezt nem állíthatom, mert még nem olvastam, de a tartalma elolvasása után nem is vonzz annyira, hogy megvegyem. Ha bent lesz a könyvtárban, lehet, hogy kiveszem, de megvenni nem venném meg egyáltalán.
2013. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Én olvastam. (Najó, kb. az első 100 oldalt, aztán csak átlapoztam a végére) Úgy álltam neki, hogy TALÁN jó lesz. Szerencsére nem voltak nagy elvárásaim.

Az első 10 oldalból kiderült, hogy borzalmas. Az a lány (már nem tudom a nevét), aki beszélgetett emailen azzal a lánnyal nagyon idegesítő. Folyamatosan azt mondja, hogy Ő aztán író lesz, közben olyan nyelvezettel van írva ez a könyv, hogy állítom egy jobb szókincsű 14 éves is megírhatta volna. A sztori is lapos, valóban hasonlóságok vannak közte és az SZJG között. Még a karakterek is hasonlítanak. Nem is értem, minek kellett még egy ilyen könyv. SEMMI ujjat nem nyújtott, ha kicsit többet olvasol. Én semmiképp nem ajánlom a megvételét, kivéve ha fiatalabb vagy.

2013. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok. Kicsit túloztam, azért minden fejezetbe bele olvastam.:D
2013. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó volt:)nem annyira mint az szjg de ez is nagyon tetszett
2013. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó volt.Az Szjg után a kedvenc könyvem:-)
2013. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett! :)

HA MÉG NEM OLVASTAD, NE OLVASS TOVÁBB, MERT SPOILEREZNI FOGOK!!!!!

És mi az, hogy nem mutatott újat?? Az szjg-ben mindenki elájul Corteztől, aki persze tökéletes. Ebben is így van az elején, mind a 2 lány "szerelmes" a menő gyerekbe (asszem Dávid, de nem biztos). Aztán szép lassan mindketten rájön, hogy mekkora tapló. És Dóri beleszeret a másik srácba, akiről nem is gondolta volna az ember, hogy őt fogja szeretni. Nekem nagyon tetszett, aranyos kis könyv, bár a 2. részét még nem olvastam.

Nem mondom, hogy jobb, mint az szjg, inkább más, de mindkettő nagyon tetszett :))

2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Cortez nem volt tökéletes hiába hiszik/hiszed azt. De akkor igen, ennyi különbség van: Cortez nem egy idióta szemétláda, mint a Hűvösvölgyi suli nemtomkije. AZTA, EZ MÁR VALAMI
2013. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont azt írtam, hogy nem egy utánzat. Igaz, hogy Cortez nem tökéletes, ez csak egy általános tévhit. A kommentem lényege nem ez volt.

Arra akartam rámutatni, hogy igenis tud újat mutatni. Pontosan azért mert itt nincs ""tökéletes"" (nesze neked dupla idézőjel, mert nem az, de egy rakás ember úgy gondolja, igen) pasi, akiért mindenki odavan. Egy totálisan hétköznapi srácba szeret bele, és nincs ez az éveken át tartó nyavalygás. Pedig mindkettőben kölcsönösen szeretik egymást, mégis a SZJG-ben a menő, népszerű Cortez tök gyáván viselkedik, mert nem meri elmondani Reninek, hogy szereti - még Arnold távozása után sem!

A válaszodról üt, hogy nem teljesen nyugodt hangulatban írtad, pedig semmi rosszat nem mondtam. Ne kapd fel ilyen hamar a vizet.

6-os voltam, és mint már mondtam, a Hűvösvölgyi suli nem koppintás, hanem egy jó könyv!

2013. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Hűvösvölgyi Suli egy átlagos,naplószerű SZJG-utánzat.

Nagyon sok benne az azonos nevű szereplő (mármint az SZJG-ben és a Hűvösvölgyi Suliban)és ugyanolyan szlengnyelven íródott. Ezzel szemben az SZJG eredeti, vicces és izgalmas.

Nálam a legjobban az verte ki a biztosítékot, hogy az SZJG-ből megismert Cortez-dobozt leutánozva kitaláltak egy Attila-dobozt.Tehát nekem átlagosan tetszett, vagy inkább annyira nem is.Lehet, hogy neked jobban fog.

2013. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igaz h utánzata az szjg-nek de ezt leszámítva jó könyv!:)
2013. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!