Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (14/L)

Mit gondoltok erről? (14/L)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik egy fiú, akivel 8 évig egy suliba jártam (most kilencedikes leszek), és én is tetszettem neki. A banketten sokat beszélgettünk, jobban megismertük egymást. Ő egy nagyon jó tanuló, jó jegyei voltak, ahogy nekem is, és úgy gondolta, a vizsgákon neki lesznek a suliból a legjobb eredményei, a matek is jól ment neki. Ő román osztályba járt, ezért románból is jó jegyre számított. Miután megtudtuk az eredményeket, meglepődve álltam: románból és matematikából is jobb jegyek kaptam, mint ő. Szomorú vagyok, mert úgy gondolom, most biztosan haragszik rám, még abba az iskolába se jutott be, ahova szeretett volna menni, én bejutottam...Szerintetek, ha igazán szeret, akkor ezek nem számítanak???
2013. júl. 17. 11:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor persze hogy nem számít. De 14 évesen úgysem lesz semmi komoly a kapcsolatotokból, hacsak nem olyan cigány származású családból vagytok, ahol ez a szokás. Akivel jól érzed magad, aki kedves hozzád, az érdemli meg a figyelmedet. Nem az számít, kinek mennyi pénze van, honnan jön, vagy milyen sikeres.
2013. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát..nem is gondoltam komoly kapcsolatra...
2013. júl. 17. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
.. Akkor ezek nem számítanak.
2013. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!