Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valami kis könnyed olvasmányra...

Valami kis könnyed olvasmányra vágyom, mint pl. Szent Johanna gimi, Hűvösvölgyi suli. Csak a rossz idő alatt, hogy lekössem magam valmivel, de ez lényegtelen:D ne legyen túl romantikus, mert arra most nagyon nem vágyom. Tudtok ajánlani pár könyvet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 12:52
 1/9 angela01 ***** válasza:

Ally Carter: Ha megtudnád hogy szeretlek megkellene öljelek

ebbe is a csaj egy kém suliba jár

2013. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hooligirl98 ***** válasza:
Csatlakozam az előttem szólóhoz..:) a Cammie a Kaméleon sorozat két eddig magyarul megjelent része nagyon jó!! Az első a Ha megtudnád, hogy szeretlek, meg kellene öljenek. A második pedig a Görbüljek meg ha igazat mondok.:)) Mindkettő nagyon-nagyon jó:) És tudnám még ajánlani a Neveletlen hercegnő naplója sorozatot is:)
2013. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Anna és a francia csók (ez nagyon hasonló, mint az SZJG, de én nekem sokkal jobban tetszett!)

Tökéletes kémia

2013. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tökéletes kémia nekem nem tetszett, az a latin vér csapat nekem túl sötétté változtatta az eseményeket..
2013. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett a Senkinek sem kellesz - Anita Gaytől... bár ez nagyon is szerelmes...
2013. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted a misztikus , természetfeletti történeteket,akkor ajánlom a Pokoli szerkezeteket. 1.rész: Angyal 2.rész:Herceg 3.rész:Hercegnő. Egy Intézetről és annak szereplőiről szól,ahol természetfeletti lények élnek(árnyvadászok,és az egyik főszereplő , aki képessége szerint a boszorkánymesterekhez sorolnának,de nincsenek erre ualó jelek rajta).


A másik kedvencem a "Kezek és fogak erdeje". Inkább ezt ajánlanám , ha nem vágysz romantikára(én csak az első részét tudtam csak elolvasni,mert a többi nincs meg). Egy kis falu van körül véve kerítéssel,mert azon kívül Elátkozottak(zombik) vannak. Egy nag betörnek,de egy kis csoportnak sikerül megmenekülnie,de egyre csak fogyóban vannak az életek,mert valahogy mindenki elkapja,és a könyv végére 3-an maradnak,plusz egy kiskutya...3 szerelmes pár menekül meg , de végül 1 marad,ám egy titokzatos idegennel is találkoznak majd...így fejeződik be...remélem segítettem.

2013. júl. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy igazi amerikai lány 1,2

Misztikus szerelem

Laura titkos társasága

A neveletlen hercegnő naplója

Ezekben van egy kis szerelem,de inkább vicces,kalandos történetek

2013. nov. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja,és Bábel

Előző voltam

2013. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cukieszti válasza:

A neveletlen hercegnő naplója

ulysses moore (ez tuti,hogy nem romantikus,asszem)

2014. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!