Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a részletről? (saját)

Figyelt kérdés

- Még csak 15 éves volt. Több cigit szívott el, mint amennyit egy átlagos tüdő el tudna viselni. Már nem tartom számon hányszor segítettem neki holt részegen kimászni az árokból, totál bedrogozva hazajutni vagy, hogy hány részeg fazon karjaiból mentettem ki. Nem, nem volt tökéletes, de élvezte az életet. Nem akart megfelelni az embereknek. Nem érdekelte, hogy a falu egy

drogos r*bancnak tartja vagy, hogy a saját szülei letagadták. De tudják mitől lett ilyen? Le merem fogadni, hogy nem. Nem ismerték, nem tudtak róla semmit, és most ott fekszik abban az átkozott koporsóban, az én legjobb barátnőm, Stephanie Weil.


A lány egyébként nem halt meg, kómában van és megálmodja a temetését. A történet persze nem csak erről szól, folytatni fogom.



2014. jún. 16. 19:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy ilyen a szöveg stílusa. Lehet, hogy csak az én véleményem, de sztem a mi korunkbeliekhez közelebb áll az ilyen megfogalmazás, mint a csili-vili, szörnyen árnyalt, több oldalas változatosabbnál változatosabb kacifántos szöveg. És nekem feldobja, hogy a szereplők úgy beszélnek, ahogy az életben. Nem azt vágják egymás fejéhez, hogy te buta, de rossz voltál, hanem szépen kimondják, mondjuk azért azt most ide nem írom ki:D Persze kell a szép megfogalmazás, valahova a tényleg árnyalt dolgok, de az ilyen stílus is kell bele.
2014. jún. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben egyetértek. :)
2014. jún. 17. 12:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Jó ez! :) Nekem tetszik. Sok olyan mű létezik, amely megosztja az emberek ízlését. Folytasd nyugodtan! :)
2014. jún. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gyémántlány ***** válasza:

Kicsit kevés. Mármint elég rövid a részlet. Nem tudjuk, hogyan oldod meg a párbeszédes részeket, pedig ez fontos lenne. Tegyél ki egy hosszabb részletet!

De ez csak tipp, mert ebből is lehet azért látni, hogy nem írsz te rosszul :)

2014. jún. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nekem eszemély szerint nagyon tetszik! Amúgy én sok könyvet olvasok,nem ilyeneket,de ez NAGYON MEGFOGOTT. Majd ha befejezted kiadod,és leírod privibe a címét? SOK SIKERT.
2014. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 200025 válasza:
Szerintem jó csak így tovább, és ne foglalkozz senkivel. Ha jól megírod, nagyon jó példa lehet a züllött alakok számára. Jó, hogy ilyen fiatalon ilyen jó szókinccsel, higgadtan beszélsz a témáról. Szóval csak így tovább.
2014. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek. :)
2014. júl. 8. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!