Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a részletről? (saját)

Figyelt kérdés

- Még csak 15 éves volt. Több cigit szívott el, mint amennyit egy átlagos tüdő el tudna viselni. Már nem tartom számon hányszor segítettem neki holt részegen kimászni az árokból, totál bedrogozva hazajutni vagy, hogy hány részeg fazon karjaiból mentettem ki. Nem, nem volt tökéletes, de élvezte az életet. Nem akart megfelelni az embereknek. Nem érdekelte, hogy a falu egy

drogos r*bancnak tartja vagy, hogy a saját szülei letagadták. De tudják mitől lett ilyen? Le merem fogadni, hogy nem. Nem ismerték, nem tudtak róla semmit, és most ott fekszik abban az átkozott koporsóban, az én legjobb barátnőm, Stephanie Weil.


A lány egyébként nem halt meg, kómában van és megálmodja a temetését. A történet persze nem csak erről szól, folytatni fogom.



2014. jún. 16. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól fogalmazol, csak így tovább!
2014. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. jún. 16. 19:26
 3/17 anonim válasza:
100%
Szerintem lehetne idősebb a szereplő.
2014. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék idősebb szereplőt, mert én is még csak 14 éves vagyok, így könnyebben a helyébe tudom képzelni magam. Köszönöm a választ.
2014. jún. 17. 07:23
 5/17 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nagyon közönséges, én a helyedben ezzel nem dicsekednék, főleg akkor nem ha másnak szánod. Inkább olvass el még sok-sok könyvet hogy nagyobb legyen a szókincsed.
2014. jún. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nos, én nem mondanám közönségesnek. Többnél több könyvben olvastam trágár kifejezéseket, mert ilyen volt a szereplő stílusa. Egy 15 éves kamasz nem fog úgy beszélni, mint Shakespeare vagy, mint Hamingway. Köszönöm a véleményed.
2014. jún. 17. 10:40
 7/17 anonim ***** válasza:

15 évesen cigizik, drogozik, iszik és hulla részegen jön haza. Nem is csoda, hogy ezért a szülei letagadják...A főszereplő meg, hogyhogy nem ilyen? Mert ha ilyen legjobb barátnője van...

Ráadásul ilyet akarsz kiadni a kezeid közül? Milyen könyv lenne ez? Milyen követendő példának szolgálna? Borzalom.

2014. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul értelmezted a szöveget. Ő a főszereplő. Nem tudom, te, hogy vagy vele de körülöttem rengeteg züllött fiatal van. A lány pedig változik,nyilván nem folytatja ezt az életmódot miután majdnem meghal, ezért sem lenne "rossz péla" a könyv.
2014. jún. 17. 11:05
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen, lehet, hogy félreértelmeztem, de akkor se várj ettől a történettől nagy sikert. Főleg úgy, hogy könyvben nem *-ozzunk, hanem kiírjuk a szavakat még ha azok csúnyák is.

Ha meg a beszélő legjobb barátnője volt a főszereplő akkor is megakadályozhatta volna, hogy a főszereplő ilyenné váljon.

2014. jún. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Magamnak nem csillagoztam ki, de gyakorin nem engedélyezett a kifejezés.

Értékelem az őszinte véleményt, bár nem értek egyet vele, azért köszönöm a "tanácsot". :)

2014. jún. 17. 11:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!