Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kettő A tűz és jég dala...

Prym kérdése:

Kettő A tűz és jég dala kérdés! Aki nem olvasta ne nézze kicsi spoiler?

Figyelt kérdés

1. Westerost kb. melyik mai valós országhoz lehetne hasonlítani területileg?

2. Nektek mikor esett le hogy ser Loras és Renly homokos???

nekem ez a könyvekből egyáltalán nem jött le csak a sorozatból O.o Pedig nagyon figyelmesen olvastam... minden másra emlékszek de ez hol volt?? valaki meg tudja mondani sacc/kb.ra hogy mi volt a történés akkor amikor ez kiderül?

Nagyon köszi előre is :)



2014. jún. 12. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Egyikhez sem. Európához talán, mint kontinens.

2. Akkor esett le, amikor Renly mondta, hogy kettesben fog vele imádkozni.

Aztán akkor, amikor Lorasra úgy hivatkoznak, mint "Renly kicsiny rózsája".

2014. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

+ Még: Loras megöli haragjában Renly testőreit, amikor megtudja, hogy meghalt, mert árulással gyanúsítja őket. (De azért haragos, mert szerelmes volt Renlybe.)

Ezért olyan dühös Brienne-re is.


+ Még amikr erre utalnak:


"– A saját kezemmel temettem el egy helyen, amit még akkor

mutatott meg, amikor fegyverhordozó voltam Viharvégben. Ott soha senki nem

fogja megtalálni, hogy háborgathassa az álmát."


...és egy csomó apróság. Most nincs energiám mindent kikutatni.

Mivel ugye Renly és Loras nem POV-ok, így egyértelműen nem lehet leírni, csak erősen utalni rá.

2014. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak apró utalások, de végképp akkor döntöttem el, mikor Loras dührohamot kapott Renly halála után.
2014. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 a0511 ***** válasza:
100%
Amikor Stannis és Renly találkoznak a második könyvben (Catelyn egyik fejezete). Renly azzal henceg, hogy Margaery még szűz volt, amikor feleségül vette, de a bátyja valami olyasmit felel rá, hogy: "a te ágyadban valószínűleg az is marad." Tudván mennyire szeret öltözködni (ezt a jellemvonását mindig is kidomborították) már nem volt nehéz összerakni a képet. De hogy pont Loras a szeretője az nekem is csak akkor esett le, amikor "együtt imádkoztak".
2014. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, mindenkinek ment a pacsi :)
2014. jún. 13. 13:23
 6/7 anonim ***** válasza:

2. kérdés:

Én még arra emlékszem, hogy Jaime egyik fejezetében, amikor Lorast felveszik a királyi testőrségbe, Jaime valami olyasmit gondol róla, hogy egy harmadik fiúnak nehéz lenne feleséget találni, pláne ha olyan mint Loras Tyrell.

2014. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó köszi, valami rémlik :D
2014. jún. 14. 20:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!