Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok Harca spoiler! Tyrion...

Trónok Harca spoiler! Tyrion miért öli meg az apját Tywin-t?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Legalább a részletező írtad volna be a spoilert. Na mind1, gondolom azért mert nem vette be az aznapi adag egy kanál kabbeaTywinfszát
2014. máj. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hát a fazom beleverem hogy nekem ezt a sorozatot szarrá spoilerezték már, azt is tudom már hogy a következő részbe ki fog meghalni -.-
2014. máj. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én még elsem kezdtem nézni de már tudom hogy Tyrion megöli az apját... Meg valami nagyonszexi pasi fog harcolni az arénában |csak Origón láttam képet, nagydarab szakállas| , miatta elkezdeném nézni :3
2014. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A sorozatot nem láttam, de olvastam a könyvet. A könyv szerint a következők miatt öli meg az apját.

A könyvben többször elhangzik, hogy Tyrion egyszer régen szerelmes lett egy lányba, el is vette feleségül. Az apja akkor azt mondta Tyrionnak, hogy Jaime volt az aki a parancsára keresett egy szajhát neki. Mivel a nő szajha, így nem is volt igazi a házasság sem. Utána végignézette Tyrionnal, hogy az apja katonái végig dugják a nőt, és kényszerítette a fiát, hogy utolsónak ő is dugja meg, majd fizettek neki.

Jamie volt az aki kisegítette a börtönből, és lehetőséget adott az öcsének, hogy meneküljön. De mielőtt elment volna, bevallotta neki, hogy az első nő akibe szerelmes volt, és feleségül vett, soha nem volt szajha. Csak egy falusi parasztlány. Az apja nem akarta, hogy parasztlány legyen a családban, és ő rendezte úgy ahogy a történet zajlott. Tyrion erre lett dühös. titkos folyóson jut el az apjához. Belépve a szobájába ott találja az ágyban a szajháját akit most a saját apja használja, aki elárulta. Megfojtotta a lányt, majd bement a budira, ott megtalálta az apját aki éppen kakált,és bosszúból megölte. A felesége miatt.

2014. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
trolololo
2014. máj. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én a könyv topikba irtam nem a sorozatoshoz így nem értem miről beszélsz XD
2014. máj. 29. 15:01
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
És szerint a sorozatod mi alapján készítik?
2014. máj. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ok, kivagyok már lelkileg, na még egyszer: És szerintED a sorozatoT mi alapján készítik?
2014. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 cathilina ***** válasza:
100%
Ha a könyvek témában vagyunk, akkor nem számít spoilernek egy olyan információ, ami először 14 éve jelent meg nyomtatásban.
2014. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tywin szó nélkül megölette volna, meg volt régen az az eset a parasztlánnyal amit előttem leírtak.

Meg valószínűleg Shae is rátett erre egy lapáttal amikor meglátta Tywin ágyában, mivel Tywin tudta hogy Tyrion szerette őt.

2014. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!