Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Fiúk ti olvastátok A csillagai...

Fiúk ti olvastátok A csillagainkban a hibát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a véleményetek?
2014. jún. 9. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tartozik ide, mert lány vagyok, de olvastam. Őszintén szólva én nem teljesen értem ezt a mániát, ami a könyv és a film körül kezd kialakulni. Nem rossz a regégy, de én ezt túlzásnak érzem, ennyire azért nem jó. Egyszer olvasható, de én nem "bőgtem" a könyvön, mint szinte mindenki aki isteníti a könyvet. Én inkább hatásvadásznak tartom már. Bocsi,de ez már kikivánkozott.
2014. jún. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Warren Scott ***** válasza:

Igen, olvastam. Eredeti angolban, nem volt élvezhetetlen, de ahogy #2 is mondta, olyan nagyon azért nem volt jó, hogy mindenki ennyire eldobja az agyát tőle.

A hype nagyobb része szerintem az író miatt alakult ki, aki youtubeos illető már az ősidők óta, testvérével Hank Greennel a VLog Brothers csatornát (is) futtatja. Mindketten nagyon pozitív emberek, sokat tesznek azért hogy a világ kicsit jobb legyen, így a követőik, rajongóik élből generálják a hypeot akár akaratlanul is.

2014. jún. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hypehoz képest főleg de önmagában is gyenge
2014. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!