Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG-olvasók, szerintetek...

SZJG-olvasók, szerintetek Kinga jó ember?

Figyelt kérdés
Mármint szociális értelemben nagyon vegyes.Segít a szegényeken,betegeken,gyerekeken...De ugyanakkor ott van az is,hogy éppen a gyengéket löki le (ezt Reni az 5. részben írta),eléggé nagyképű,bunkó... És ha például egy befolyásos 12 éves kislány példaképnek őt választaná,akkor az szerencsés lenne? Például a való életben eléggé rossz embernek venné ki magát,aki így viselkedik néha,mint ő.:D Vagy szerintetek ez a csípős stílus nem baj?

2014. ápr. 20. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, Kinga jó ember. A legjobb ember, aki él...mármint szóval akiről hallottam, olvastam attól függetlenül, hogy nem létezik. És pont ezért nem létezik. Mert nincs ilyen jó ember, mint Kinga.

És pont ez jó benne, hogy őszinte. Szerintem félreérted...nem löki le a gyengéket, csak elmondja a véleményét, amiből a "gyengék" letudják vonni az építőkritikát. És ez bárhonnan nézzük nagyon szép dolog egy embertől. Én nagyon bírom, és meg vagyok róla győződve, hogy nagyon jó ember.

2014. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!