Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SZJG-olvasók, szerintetek...

SZJG-olvasók, szerintetek Kinga jó ember?

Figyelt kérdés
Mármint szociális értelemben nagyon vegyes.Segít a szegényeken,betegeken,gyerekeken...De ugyanakkor ott van az is,hogy éppen a gyengéket löki le (ezt Reni az 5. részben írta),eléggé nagyképű,bunkó... És ha például egy befolyásos 12 éves kislány példaképnek őt választaná,akkor az szerencsés lenne? Például a való életben eléggé rossz embernek venné ki magát,aki így viselkedik néha,mint ő.:D Vagy szerintetek ez a csípős stílus nem baj?

2014. ápr. 20. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"befolyásos 12 éves kislány"

Mitől lenne befolyásos egy 12 éves gyerek?

Amúgy nem járna rosszabbul mintha a Való Világból vagy társaiból választana.

2014. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaaaj,bocsánat, befolyásolható. XD
2014. ápr. 20. 21:54
 3/11 niggamaci ***** válasza:

Hát, nem tudom, én szívem szerint leütöttem volna ezt a nôszemélyt. Lehet, hogy sokan bírják a karakterét, mert jól ki lett találva, de ha a valóságban én ilyen emberrel találkoznék, mint ô biztos lekevernék neki egyet-kettôt.

Szóval nem, én nem tartanám emberinek a viselkedését a való életben, nem hogy jónak. Még ha megrökönyödött pillanataiban egy-két jótettet is hajt végre.

2014. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szandii777 ***** válasza:
Elég ha az illető átveszi azokat a dolgokat a karakterből, hogy segít másokon, ingyen, törődik az emberekkel, tisztelettudó a felnőttekkel, és még sorolhatnám. Nem azt kell átvenni tőle, hogy ordítozik, bunkó néha, meg ilyenek, mindezek mellett ő nagyon jó ember.
2014. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A példakép szerintem egy értelmetlen sablondolog.Természetesen ez nem azt jelenti,hogy nem lehet példaképe annak,aki akar...Mindenkinek megvan a saját kis egyénisége és ő attól lesz érdekes, szerethető,különleges.

Kinga is a SAJÁT egyéniségétől lett érdekes karakter.Ott beletartozott a könyvbe a természete és szerintem ez a való életben erőltetett.

2014. ápr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Kinga jó ember, céltudatos és minden bunkóságot azért mond, vagy azért kritizál embereket, hogy vegyék észre magukat, avagy építő kritikával mondja mindezt.

Magamat is hozzá hasonlítanám, mert én is tudok bunkó is de kedves is lenni, és engem nem utálnak, szóval szerintem ha őt választod ,,példaképednek" nem leszel attól még rossz ember vagy más!

2014. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 veronika 1996 ***** válasza:

Szerintem Kinga karektere nem teljesen tökéletes, hiszen ha tényleg ennyire jó ember, mint ahogy a könyv végére lejött akkor nem lenne ekkora bunkó, és mivel akkor hangsúlyt fektet a szegények támogatásába szerintem a való életben egy ilyen ember akkor a gyengéket "nyomikat" is bíztatná.

Ha ezt a kérdést azért tetted fel, mert neked ő a szimpatikus és szeretnél rá hasonlítani a könyvből akkor azt ajánlom én is, hogy próbáld meg a jó tulajdonságait felvenni, ha valaki példaképet választ akkor úgyis ez a célja általában. Úgy gondolom, hogy amilyen értékeket képvisel azok a te jelmondatoddá is válhatnak (bár talán jobb lenne, ha magadtól találnál egy célt), viszont ha a rossz tulajdonságait veszed fel akkor már csak koppintanád és az egész egy magjátszott dolog lenne.

Ha viszont azért kérdezted, mert már hasonlítasz rá vagy valaki akit ismersz hasonlít rá arra annyit tudok mondani, hogy 12 éves kortól még bőven fogsz változni, de ha nem még akkor is meg fogod találni a megfelelő embereket akik elfogadnak így ahogy vagy. :)

Bocsánat ha hosszúra sikerült.

2014. ápr. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az utolsó válaszoló jó volt,és a többi választ is köszönöm.DE én 15 vagyok,és a 12 éves kislányt csak példának mondtam,hogy a mai kislányok,akik olvassák a könyvet,azoknak ez a karakter nem csak pozitív lehet.De amúgy én nagyon kedvelem Kinga karakterét.
2014. ápr. 22. 07:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint ő volt a kedvenc szereplőm, mivel az ő rossz tulajdonságai megegyeznek a saját rossz tulajdonságaimmal, tehát tudtam vele azonosulni. Nem változtam a könyv hatására, nem befolyásolt. 12/L
2014. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bogiii12 ***** válasza:
Szerintem Kinga nagyon jó ember, lehet hogy néha másokat leteper, de Renin is nagyon sokat segített, főleg amikor Cortezről volt szó. :)
2014. ápr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!