Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A hat ember közül ki fogja...

A hat ember közül ki fogja megnyerni a VV5-öt Seherezádé, Attila, Kinga, Feco, Csaba vagy Vera?

Figyelt kérdés
szerintem Attila
2012. jan. 30. 18:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem Csaba fog, de az érdekesség miatt remélem Kinga, Attila és Vera még bent marad, hogy lehessen mit nézni, mert valljuk be Fecó és Seherezádé nem központi figura. (Nincs velük bajom, csak...)
2012. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
31%

Szerintme is az a nyominger fogja megnyerni sajnos:-(

Szerintem az lenne a jo, ha Attila vagy Seri nyerne.

2012. jan. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

A seri méééé???

Vagy mire fel?

2012. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Attila.
2012. jan. 31. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
mindig Csaba v Attila nyeri ezeket a szimpátia szavazásokat, tehát ők a legerősebbek sztem, és ebből arra tippelek h vmelyik a kettő közül fog eldőlni h melyik nyeri. De véleményem szerint nem nekik kéne, ilyen tipusú karakterek már nyertek játékot, CSaba olyan VV1 szabolcs feeling, Attila meg olyan Alekosz féle. szal váltani kéne, az lenne a legjobb ha Kinga nyerné
2012. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
18%
én azt akarom,h végre lány nyerje..és mivel Kingát és Verát utálom ezért: SEHI (L) :D
2012. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

Attila a nyerő!

De sajna a nyomorék néma gyerek,a csaba nyeri mert őt sajnálják!

2012. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%

utolsónak

már megbocsáss de nagyokos de nem azért szeretik mert sajnálják, biztos az Attila jobb aki bunkóságból ötös, meg sorolhatnám.

én össze tenném a két kezem ha több ilyen normális ember lenne a földön minta Csaba, aki emberként bánik a másikkal nem mint a kutyájával amikor épp úgy tartja a kedve, meg akivel ellehet szórakozni, nem szólogat be mert épp úgy tartja a kedve...

2012. jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Attila vagy Csaba. Nagyon kis különbséggel, csak a műsoridő fogja eldönteni. Mert ugye az véges.
2012. jan. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha szimpátia inteligencia alapján kéne dönteni akkor Csabának adnám a nyereményt,ha "média személyiség" alapján akkor Attila Kinga vagy Vera!De sztem Attila nyeri!
2012. jan. 31. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!