Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV Attilával miért kivételezik...

VV Attilával miért kivételezik az RTL?

Figyelt kérdés
Tegnap este a kiválasztásnál Attilát abban a videóban mutatták, ami Eszter "barátait" mutatta, csak olyan jeleneteket vágtak be, amiben szépeket mond az Esztikéről... azt miért nem vágták be, amikor ki akarta rakni őt? Mindent elkövettek, hogy ne azt a f@szt hívja ki... bár gondoltam, hogy amúgy sem lesz mersze, de engem már úgy idegesít az Attila, hogy ő azt hiszi, mindenkit irányíthat, és mindig elintézheti, hogy ő ne párbajozzon... úgysem ő fogja megnyerni, csak nem olyan hülye a magyar nép, hogy egy ekkora balf@sznak adják oda ezt a nagy nyereményt, nem játszhatják el mégegyszer ugyanazt, mint azzal az idióta Balekosszal...
2012. jan. 26. 18:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mellesleg látszott attilán, hogy mennyire be van szarva, amikor az ő kisfilme jött, biztos attól félt, hogy bevágják azokat a jeleneteket, amikor a nagy "haverjával" Péterrel tervezgették Esztike kirakását... aztán utána meg jött azzal, hogy Eszterrel mennyire jóban lett, hát repedt a plafon rendesen...
2012. jan. 26. 19:01
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem jöttél még rá, hogy az ötödik szériának Attila a kegyeltje? Előzőben meg Alekoszt nyomatták. Lehet hogy valakinek a valakije, vagy csak azért akarják benntartani, mert jó kis balhékat provokál, és a magyarok zabálják Attila szemétkedéseit, mint a cukrot.
2012. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 alkesz éva ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval.
2012. jan. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Én nem értem, miért piszkálják sokan Attilát. Szerintem ő a "legnormálisabb " karakter, nagyon jó humorérzéke van.És pont, hogy Ő nem kegyeltje senkinek.


Ő a legszórakoztatóbb ember, nagyon jó fej szerintem.

2012. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

És még kiegészíteném, hogy nagyon nem kellene Attilát, egy Alekosszal egy lapon emlegetni, semmi közös nincs bennük, szerencsére. Tipikus magyar felfogás, mindenkit hasonlítani valakihez, és skatulyázni...


Erről ennyi.

2012. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Számomra elképesztő, hogy van, akit Attila ennyire el tud bűvölni a stílusával. Akik szeretik, azoknak a zöme legalább azért "szereti", mert csinálja a show-t, és ezt be is vallják. Mert elismerik, hogy oké, egy bunkó, beképzelt, sza.rkavaró, de legalább csinálja a nézettséget. Én is azt mondom, hogy oké, maradjon a végéig, mert a magyar néző a szemétségekre és tuskó poénokra izgul, de azért ne nyerje meg. De hogy van olyan, ráadásul nő, aki VALÓBAN kedveli, azért erre nem számítottam.

Attila meg a humorérzék... :)) Ezt meg nem is kommentálom.

És Alekoszhoz pedig azért hasonlítható, mert ő sem egy pozitív személyiség, és őt sem saját maga miatt "szeretik", hanem mert csinálja odabent a fesztivált. Az, hogy nem épp színvonalasat, nem számít, legalább van mit nézni. Attila rosszindulatú, nagyképű, és semmibe veszi az embereket. Ez egyértelmű. Csak jól meg tud téveszteni embereket.

2012. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért adsz mások szájába olyan véleményt, ami nincs is úgy? Ha valaki kedveli, nem minden esetben azért, mert bunkónak, és sz*r kavarónak gondolja, vagy mert csinálja a show-t.

Az egy dolog, hogy te, meg még rajtad kívül többen is így látják őt, de az is egy dolog, hogy vannak akik nem.


Nyilván, a te beállítottságod, személyed ezt a nézőpontot közelíti meg, és láttatja veled, amit el kell fogadni. Én egészen másképp látom, mert más szemszögből közelítem meg a dolgokat.Ezt is el kell fogadni.

De ez nem azt jelenti, hogy egyet kellene érteni!


A skatulyázásra visszatérve, pedig a komentedben ezt megetted.Nem is tagadtad, de tudod, mások szájába olyan dolgokat adni, ami a te véleményed, az már cinkes. És az, hogy nő vagyok, és ezen akadsz fent, az pedig már minősíthetetlen részedről.

Mintha nekem nem lehetne önálló véleményem.


Én a hozzászólásodat rám nézve leminősítésnek érzem. És ez nem fair.

El lehet fogadni, hogy ahány ember, annyi vélemény, de hogy azért, mert nem értesz vele egyet, minősítsd a másikat, az maximum téged mutat be.

2012. jan. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor átfogalmazom: rajtad kívül eddig csak olyanok véleményét olvastam, akik azt vallják, amit én: maradjon Attila, mert gázos és ezáltal csinálja a show-t.

És félreértesz, magam is nő vagyok, pont ezért látom úgy, hogy Attila aljaember, azok alapján, ahogyan a nőkkel beszél. És ezért döbbent le, hogy van nő, akinek ez bejön......mert én általában az udvarias férfiakat kedvelem, meg a nők többsége is, és furcsa, hogy Te nem, szintén nő létedre.

2012. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy azért emeltem ki a nemedet, mert megszoktam, hogy mondjuk egy szintén tapló férfi csipázza Attila odamondós bunyevác személyiségét, de a nők általában a finomabb férfiakat szeretik....ha esetleg összeakadtam itt vagy más oldalon Attila-fanokkal, általában pasik voltak.....mert a csajoknak unszimpi, ahogy viselkedik.
2012. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert attila tólja az egész vv5 játékát!
2012. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!