Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyveket mondani...

Tudtok olyan könyveket mondani amiben van szerelem de izgalmas és kalandos is egyben?

Figyelt kérdés
Jó sok kéne :)

2014. ápr. 9. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezek ilyen könnyedebbek: A végzet ereklyéi. Több részes. szerintem az első három könyvvel kerek a dolog, de van tovább is.. :)


Csitt - csitt. >> Crescendo >> Silence >> Finale (angyalos történet, elég akció dús, és a szerelem mondhatni a fő szála)


Cathy könyve


Angyalsors

Angyalfény

Angyalnyár - kisregény

Angyalvágy

(nem biztos, hogy így megy sorban)


Lélektolvajok


Szurovecz Kitti: Gyémántfiú


És a Twilight könyvek még... ezeket sokan lenézik :D pedig szerintem nem rossz :)

2014. ápr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az éhezők viadala. bár ebben a szerelem a 2. legfontosabb, és az izgalom az 1., de attól még szerintem jó könyvtriológia.
2014. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Időtlen szerelem trilógia
2014. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Joss Stirling-Lelektarsak trilogia

Kisten Geir-Idotlen szerelem trilogia

Simone Elkeles-Tokeletes kemia,Vonzas szabalyai,Lancreakcio

En ezeket ajanlanam.Van benne szerelem,kaland,fotdulat.!!!:))

Remelem segitettem valamit!:))

2014. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy másik korosztály kedvencét is hadd javasoljam: Rejtő. Kevés művéből hiányzik a szerelmi szál (bár néha elég naiv), emellett kalandregények. Belépőnek mondjuk A tizennégy karátos autó kellően romantikus.
2014. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!