Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki tud segíteni? Szeretnék...

Valaki tud segíteni? Szeretnék olyan könyvet olvasni ami magával ragad és izgalmas. Szeretném ha lenne benne szerelem. Nem baj ha van benne valami extra vámpír.

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj egy saját ízlésednek megfelelő könyvet,és utána olvasd el.Tuti hogy tetszeni fog:D
2009. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Alkonyat és társai :D(mármint a 4résszel együtt)

Evermore, Megjelölve, Anita Blake kötetetek. (mármint nem az író Anita, hanem a főszereplő)

2009. okt. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Részleesebben akartam írni de nem engedte mert hogy túl hosszú:) Most megyek a könyvtárba:)
2009. okt. 14. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csatlakozom az előttem szólóhoz. Bár a Twilight sorozaton kívül ajánlom még neked J.R.Ward könyveit:

Éjsötét szerető,

Síron túli szerető,

Megsebzett szerető,

Életre keltett szerető,

Feloldozott szerető,

Megváltott szerető című könyveket.

Nekem nagyon bejöttek...

Plusz egy ráadás:

Kresley Cole: Vámpíréhség c. könyv is naggyon ilyen támájú mint amit keresel. Remélem segítettem valamit.8)

2009. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor a Vampire Diaries a legjobb szerintem. Még nem jelent meg magyarul, azt hiszem a Könyvmolyképző fogja kiadni, de mindenképp ajánlom. Akciódús, szerelem is van benne, meg két jó kis vámpírkarakter. ;)

A vámpírokkal különben szerintem Anne Rice foglalkozik a legjobban. Az ő vámpírjai az igazi, klasszikus, elegáns de életveszélyes és kegyetlen ragadozók.

2009. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Interjú a vámpírral(a film is szenzációs:)
2009. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerelmes és vámpíros: Akkor csk is J R Ward Fekete Tőt Testvériség sorozata

Szenzációs!!! ÉS az Alexandrában is a romantikus könyvek közé teszik:)

2010. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!