Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valami jó ötletetek...

Csenge Horicsányi kérdése:

Van valami jó ötletetek könyvíráshoz?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgős lenne...A suliba van mese író verseny és oda kéne nekem valami nagyoon ütős ötlet:)

Fantázia dús ötleteknek nagyon örülnék :)



2014. ápr. 4. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
mese író verseny mióta könyvírás?
2014. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Két "kategóriában" lehet indulni, mese és könyvírás.

A mesét most hétfőig kéne leadni, a könyvet viszont május 1.-ig. Ezért a könyvírást választottam, mert hétvégén nem lesz időm, de kérlek építő jellegű válaszokat adjatok

2014. ápr. 4. 14:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Olyasmiről írj, ami tényleg mélyen érint. Milyen problémáid vannak? Mi az amitől félsz? Mi az amiért érdemes felkelni?


Ezekre keress allegóriát, szimbólumot, és írj.

2014. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
menj el a városba, nézelődj, ha kiszúrsz egy érdekesnek tűnő embert gondolkozz el rajta, hogy hova mehet, honnan jöhet, mi történhet vele.. de egyébként meg miért mi mondjuk meg, hogy mit írj? ha benevezel, neked kell kitalálni... ha meg erre sem vagy képes, akkor a "könyvírás" sem fog menni.
2014. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak igaza van: ha magadtól nem tudsz kitalálni valamit, akkor jobb ha nem s próbálkozol.
2014. ápr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Amúgy csak tippeket kérdeztem hogy ti miről írnátok, de közben már eszembe jutott egy jó sztori, de köszi!
2014. ápr. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!