Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Edward hogy tudott együtt...

Edward hogy tudott együtt lenni Bellával "úgy", ha nincs is vérkeringése?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdés kemény, de vajon más is az volt-e... ^^
2009. dec. 8. 19:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
MÉG EGYSZER VALAMELYIK IDIÓTA FELTESZI EZT A KÉRDÉST....! hÁT KIT ÉRDEKEL?????? ENNYIRE NEM LEHETTEK FANATIKUSAK....
2009. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Mit kiabálsz? :D Ne idegeskedj, mert gyomorfekélyt kapsz. Amint látod, mégis van, akit érdekel a válasz, és képzeld, még fanatikus sem vagyok. Egyetlen egyszer olvastam el a könyvet, a film meg nem is tetszett. Csak szeretem tudni a dolgok mikéntjét. :D
2009. dec. 14. 09:53
 23/27 anonim ***** válasza:
Ezen már én is elgondolkodtam. Elég érdekes, és nem utolsó sorban vicces megoldásokat találtatok ki.:))) Egyébként szerintem azért nem részletezte az első éjszaka dolgait, mert a 11-12 éves korosztály enyhén sokkot kapott volna, ha rendesen le lennének írva a dolgok, nem is beszélve a szülőkről, amikor a még ártatlan kicsi gyermekük, aki oké, h tudja, h h mennek a dolgok, de annyira még nem mélyedt bele a dolgokba, rákérdez egy-két dologra, csak lesokkolva állnak. Meg akkor ki kéne tenni a 18-as korhatárt, és elég kevesen vennék meg akkor, mivel túlnyomó részt 11-17 évesek veszik ezeket a könyveket.
2009. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Holott 16 éven felülieknek szól. -.-'
2009. dec. 21. 12:28
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
jah de ahhoz képest a szülést elég rendesen + durván leirja.....
2009. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Az Alkonyat könyvekben a vámpírok tökéletes teremtményeknek vannak leírva, akik, bár nem élnek, de nincs semmilyen hibájuk. Azt gondolom, hogy ha a természet ilyen tökéletes teremtményeket alkotott, akkor, hiába nincs vérkeringésük, meg stb, a szex lehetősőgét nem vette el tőlük, mert a tökéletességbe az is beletartozik, ezért nyilván vérkeringés nélkül is "működésbe tudják hozni" a farkukat. Bár azt nem tudom, hogy nekik is maguktól feláll-e, mint az embereknek, vagy pedig nekik "maguknak kell felállítaniuk", de egyébként szerintem erre a kérdésre ez a legésszerűbb válasz, ami adható. Bár talán az, hogy élő hímivarsejteket is tud termelni, talán tényleg túlzás...ráadásul azt nem tudom, hogy fel fog-e nőni valaha a gyerekük, vagy pedig kisbaba marad, mert még csak tegnap kezdtem el olvasni a könyvet (én képes voltam megvárni, amig megjelenik), és még csak ott tartok, hogy Bella felébred másnap reggel.
2010. jún. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Utolsónak off:D

Nagyon jó lesz, meg látod, nekem ez a kedvencem az összes közül:D Én hálaistennek nem kellett ilyen sokat várjak, már tsvsly nyáron megvettem a könyvet:D és néhány nap alatt ki is olvastam:D

2010. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!