Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Edward hogy tudott együtt...

Edward hogy tudott együtt lenni Bellával "úgy", ha nincs is vérkeringése?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a kérdés kemény, de vajon más is az volt-e... ^^
2009. dec. 8. 19:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nos, lassan egészen megvilágosodom. :D :D :D
2009. dec. 9. 10:42
 12/27 anonim ***** válasza:
NE Ezt ne infó órán olvastam a kérdést és elkezdtem sikítozva nevetni... xDxD
2009. dec. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ez a kerdes bennem is felmerult de en csak addig jutottam mint az elso valaszolo: hogy kitalacio. De itt egyre jobb otletek vannak:))))):D:)))):D
2009. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy az egész fantázia szüleménye, de ha már olyan részletbe belemegy, mint "asszem leborotválom a lábam, bár igaz, hogy Edward úgy se érzi, hogy szúrna, mert kőkemény a bőre", akkor ezt is kifejthette volna. :D


A másik pedig az, hogy véleményem szerint ez a jelenet egy összecsapott valami. Hiszen köteteken át erre várt Bella és az olvasó is, erre meg bemegy a vízbe, másnap pedig felkel kék-zölden... Csalódás volt, na!

2009. dec. 10. 11:57
 15/27 anonim ***** válasza:

Én is végig erre a jelenetre vártam. Aztán meg semmi... Nekem is csalódás volt. De aztán meglódult a fantáziám.

A,úgy valahol olvastam hogy Meyer szigorú vallásos nevelést kapott, házasság előtt semmi szex... Lehet hogy ezért nem is részletezte a dolgot.

Meg ugye ha a vámpírok teste nem változik, akkor spermium sem termelődhet. A 80 évvel azelőtti meg nem valószínű hogy még működik. Szóval ez eléggé magyarázatra szorulna....

2009. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Szigorú vallásos nevelést... De azért ír egy szaftos vámpíros-farkasemberes sztorit... :D
2009. dec. 10. 16:31
 17/27 anonim ***** válasza:
Ez valóban jó kérdés...és ezek a válaszok:D Szerintem ez csak azért lett kitalálva a regénybe,hogy érzelmesebb,romantikusabb legyen...meg hát minden rajongó ezt várja,de valahogy előtte nem gondolkodott el rajta az író
2009. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Itt a válasz:)

[link]

2009. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ezen én is gondolodtam és hát azt irta h csak azért nem lehet a rosalinak gyereke mert vámpír és nem változik a teste....szal a fiúk jól működnek(pont mint a méreg az is termelődik) de nagyon tetszik a többi válasz is :P
2009. dec. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Ez a vicclapos nagyon ütött. :D :D :D


Értem én, hogy a fiúk működnek, de vér híján hiába van "cucc" a babagyártáshoz, ha a kimeneti csatorna nem képes az inputra. :D

2009. dec. 12. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!