Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvtárban lehet ismerkedni?...

Könyvtárban lehet ismerkedni? Hogyan? 16/L

Figyelt kérdés
2014. febr. 12. 06:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenhol lehet.


Úgy tudsz hogy esetleg segítséget kérsz egy szimpatikus fiútól,megkérdezed mit olvas stb.


De nem hinném hogy nagyon örülnek majd neki.

2014. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KedvesPitypang válasza:

szerintem csak akkor szólj egy szimpatikus egyénhez, ha épp nincs totálisan belemerülve a könyvbe, vagy a keresésbe, mert valószínű, hogy akkor kicsit berágna rád. én is utálom, ha egy szuper könyvet bújok, és megzavar valaki :)

remélem kicsit segítettem :)

2014. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könyvtárban nem a legjobb ismerkedni, nem igazán illik beszélgetni. (Bár van, ahol tudnátok, de nagyon csúnyán tudnak nézni az emberek, ha ők olvasnának, ti meg trécseltek. Én pl. épp vizsgára anyaggyűjtés közben pár embert elküldtem a halálba emiatt.)

Egyébként jó ötlet a tematikus polcoknál (ha van) lézengeni, mert így legalább a közös érdeklődés is megvan. Utána meg csak tudod... odamész, kérdezel valamit, segít-e megkeresni egy könyvet stb.

2014. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!