Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Könyvtárban hogyan lehet...

Könyvtárban hogyan lehet ismerkedni, milyen szöveggel?

Figyelt kérdés
elég félénk srác vagyok nem akarok se nyomulósnak tűnni,se hazudni pl ezt a könyvet én is olvastam meg ilyesmi amivel könnyen le lehet bukni,vagy kínos helyzetbe kerülni.szóval mit lehetne tenni vagy mondani?
2014. jan. 11. 04:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ez mi?nem nyitok meg csakúgy mindent.így lehet beszedni a vírusokat.aztán meg nem győzöm leírtani őket.
2014. jan. 11. 04:08
 3/18 WheneverYouWant ***** válasza:
A világona legnagyobb ba**mság az hogy a könyvtárban lehet ismerkedni... nem lehet, fogadd el. Ha oda megy valaki az könyvet megy olvasni vagy valami dogához kell és olyankor nemjó ha bárki bármivel zavar... ha esetleg észreveszed hogy többször rád néz vagy mosolyog akkor odamehetsz hozzá de ez nagy valószínűséggel nem fog bekövetkezni... akkor meg bármit mondhatsz... ha meg nem mert mondani semmit akkor csak ülj le mellé olvasni és majd jön valami magától.
2014. jan. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Csodálom, hogy képes voltál megtalálni ezt az oldalt és kiírni egy kérdést, aztán még kommentelni is, ha annyira analfabéta vagy, hogy azt hiszed a képfájlok lehetnek vírushordozók.
2014. jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
sokan nem csak véresen komolyan véve a dolgokat olvasni mennek oda.
2014. jan. 11. 04:09
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy kép fájl-e a végét ugyanis nem látom feltételezem nagyon hosszú link.de mit segít rajtam egy kép?
2014. jan. 11. 04:10
 7/18 A kérdező kommentje:
sok olyan kérdést is találtam itt amiben arról beszélnek főként lányok hogy őket nem zavarná.hol máshol lennének intelligens emberek ha nem a könyvtárban?csak azt ne mondd hogy disco meg koncert stb az alkohol bontja az agysejteket nem építi őket.
2014. jan. 11. 04:16
 8/18 A kérdező kommentje:
na most már menj és inzultálj másokat.képzeld nem írja ki! eggyütt tudok élni ezzel a traumával.másik böngészőnél kiirta de ezt használom mert jobban tetszik.szűnj meg légyszives.köszi
2014. jan. 11. 04:18
 9/18 A kérdező kommentje:
amúgy se érdekelnek engem csirkéről elnevezett képek csak hogy a te analfabétizmusodról essen néhány szó.ez itt nem az állatok/madarak kategória.
2014. jan. 11. 04:20
 10/18 A kérdező kommentje:
10 éve ezt használom a szívemhez nőtt.nem cserélem le bocsi.amikor a youtube nem támogatta tovább az internet explorer 6ost akkor 2 hónapig őrlödtem mire 8asra váltottam.gondolod hogy egy csirkés kép miatt kihajítom?
2014. jan. 11. 04:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!