Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Könyvtárban hogyan lehet...

Könyvtárban hogyan lehet ismerkedni, milyen szöveggel?

Figyelt kérdés
elég félénk srác vagyok nem akarok se nyomulósnak tűnni,se hazudni pl ezt a könyvet én is olvastam meg ilyesmi amivel könnyen le lehet bukni,vagy kínos helyzetbe kerülni.szóval mit lehetne tenni vagy mondani?
2014. jan. 11. 04:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

pont ma voltam könyvtárban a csajommal.

ő lent nézelődött a szakácskönyvek között,én meg felmentem az emeletre a sport könyvek közé,ahol ott ült egy csaj,aki még a földön is papírhalmazokat és jegyzeteket tárolt,de olyan szinten,hogy kb nem lehetett elférni,közepesen jó csaj.

mondom neki,mi van itt kirakodóvásár?mosoly.

jaj bocsánat,és elkezdte arrébb húzni.

hagyjad csak,engem nem zavar,csak látszik,hogy nagyon tanulsz ha ennyi jegyzeted van.

elvettem egy papírját és mint egy tanár felette állva beleolvastam szótlanul,emelgetve a szemöldököm,bólogatva,reméltem,hogy elneveti magát ezen a cinikus pózerkedésen.

el is mosolyodott és végigmért.

és te milyen könyvet keresel?-kérdést tett fel,érdeklődési szint adott,vagyis lehetett volna építkezni ebből simán.

de itt lezártam,mert csak erre voltam kíváncsi,hogy ki tudom-e váltani,plusz bármikor feljöhetett utánam a nőm.

válaszoltam,aztán levettem egy box könyvet és lementem a csajomhoz.

2014. jan. 11. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm 16os válaszoló a megerősítést hogy lehet keresnivalója az embernek.nyilván nem mindenkinél de lehet.és a szimpátia tán fontosabb is mint a szöveg.
2014. jan. 11. 04:37
 13/18 A kérdező kommentje:
sárkány veled meg nem vitatkozom tovább.arra nem gondolsz hogy nem a magyar az anyanyelve mindenkinek?egyrészt.másrészt ha nyelvet tanulok az sem a magyar lesz hanem inkább olyat tökéletesítek tovább aminek hasznát is veszem pl külföldi munkavállaláshoz.szüleim telepedtek le itt én nem tervezem itt leélni az életem.angol német stb állásinterjún meg nyilván nem a magyar helyesírás lesz a fő téma.
2014. jan. 11. 04:41
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem magyar lenne az anyanyelved, akkor nem beszélnéd ilyen szinten sem. Kivétel, ha már nagyon régóta 10+ éve tanulod, amit kétlek a korodból ítélve.


Másrészről, ha még német is lenne az anyanyelved, ez ellentmondásba ütközne azzal, hogy te nagyra tartod, hogy németül olvasol. Miért is lenne olyan nagy dolog, hogy németül olvasol, ha az az anyanyelved? :)

2014. jan. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
"Helo, itt nincs meg a micimackó, neked megvan otthon?"
2014. jan. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
kösz nem ovisoknál próbálkoznék-.-
2014. jan. 11. 08:21
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen intelligencianívóval inkább sírj, hogy nincs csajod. Koncerteken pedig igenis jól lehet ismerkedni.

16L

2014. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted? koncertekről idáig szó nem esett...de nagy tömeg és hangos zene kösz nem.ezekkel ki lehet kergetni a világból.meg értelmesebb lányokat nem az igyál míg ki nem fekszel koncerten lehet találni.komoly zene meg engem nem köt le.ami a 2 közt van pl jazz amit imádok azt meg szinte sehol nem játsszák.főleg nem koncert méretű rendezvényen.ha tévednék elnézést de tudtommal nem.
2014. jan. 11. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!